Víme, kdo si půjde na Fundlift pro peníze teď!

AKTUALIZOVÁNO: Už příští týden uvede Fundlift.cz, první platforma pro investiční crowdfunding v Česku, nový projekt. Oba první projekty Burrito Loco a EnLog na Fundliftu získaly plných 4,5 milionu korun za pouhý týden. Nová firma, která na Fundlift vstoupí, má desetitisíce zákazníků a za investory si jde pro peníze větší, než u obou prvních projektů dohromady. Pro 15 milionů korun. Roklen24 to řekla šéfka projektu Fundlift Andrea Lauren.

Fundlift oznamuje, že příští týden uvede na trh poptávku financování formou veřejné emise společnosti Rohlik.cz investment a.s. Ta stojí za službou Rohlík.cz. 

Rohlík.cz je nejrychleji rostoucí český online prodejce potravin. V roce 2014 projekt založil Tomáš Čupr, přední český podnikatel v oblasti consumer internetu a zakladatel řady úspěšných internetových společností včetně projektů Slevomat nebo Dámejídlo.cz.

S ním se na rozjezdu podílí specializované investiční firmy v oboru internetu a technologií Miton a Enern. V roce 2015 Čupr získal v Rohlíku hlavní podíl. Hodně mu věřím a chtěl jsem posílit svou roli v něm, řekl tehdy.

Rohlík.cz nabízí online nákup čerstvých i trvanlivých potravin včetně nabídky kvalitních farmářských potravin. Do jeho nabídky patří také drogerie, potřeby pro domácnost, děti či domácí mazlíčky, ale také alkohol a tabák.  V sortimentu má v tuto chvíli přes 9 tisíc položek.  

Unikátní propozicí, kterou se Rohlík.cz odlišuje od veškeré konkurence v České republice i v zahraničí, je neuvěřitelně efektivní logistika, která umožňuje dodávky do 90 minut v metropolitní oblasti Prahy a Brna.

 

Newsletter