Koruna po včerejším oslabení v nočních a ranních hodinách část ztrát umazala. Zatím se drží kolem 23,70 korun za euro. Euro od rána proti dolaru posiluje. Blíží se k hranici 1,070 EURUSD, nicméně ta funguje jako silná rezistence.

Zažít Teslu! Co všechno dovede? Máme video!

Tesla je prostě fenomén, který naplno zasáhl také Česko. Tento jedinečný elektromobil je již více než měsíc v nabídce e-shopu Alza.cz. Češi tak mají šanci si Teslu koupit, klidně v bitcoinech. Proč je jedinečná serveru Roklen24 ukázal Jaromír Řánek, ředitel rozvoje byznysu Alza.cz.

A máme ještě jedno video. Co dovede model „insane“? Čím je zvláštní brzdění? Co všechno si může každý uživatel nastavit sám? Ale hlavně, jak to vypadá, když auto jede samo na autopilota! To všechno Vám ukáže facility manažer Alza.cz David Kotulán. Volant prostě nemusíte držet. Revoluce automobilového průmyslu přichází.

Lukačovič, Čupr, Zavoral… Tesla v Alze jednoduše táhne

„Jako každý ajťák miluji technologie a Tesla je technologickým vrcholem. Pamatuji si, že když jsem ji objednal, zažil jsem stejný pocit, jako při čekání na první počítač. Nyní Teslou jezdím už dva roky a nadšení z ní přetrvává. Skvělá dynamika jízdy, technologie, ticho bez vibrací, a navíc není cítit benzínem a neničí naše prostředí,“ popsal zakladatel Alza.cz Aleš Zavoral, který je majitelem modelu S.

Newsletter