Známe nový projekt Fundlift.cz! Již tuto středu si přijde pro 7 milionů

První platforma pro investiční crowdfunding v Česku intenzívně připravuje vstup Rohlik.cz investment a.s., která si na Fundlift.cz přijde pro 15 milionů korun. Už tuto středu ale budou moci investoři na Fundliftu investovat do jiného projektu. Pro 7 milionů korun si přijde zkušený výrobce tekutých doplňků stravy pro převážně sportovce ISOLINE.

ISOLINE je společnost, která vyrábí nápoje s doplňky zdravé výživy v inovativním patentovaném obalu. Nedávno se stala vítězem prestižního globálního veletrhu Sial 2016 v Číně za nejinovativnější produkt.

Na Fundlift.cz přichází ISOLINE získat sedm milionů korun skrze emisi 4letého dluhopisu s úrokovou sazbou 7 procent p. a.

Fundlift.cz odstartoval 31. května a za pouhý týden získal celkem 4,5 milionu korun pro projekty sítě restaurací s mexickou kuchyní Burrito Loco a startup EnLog, zaměřený na optimalizaci nákladů na osvětlení. Oba projekty získaly v rekordním čase celou žádanou investici, Burrito Loco dokonce svůj cíli díky zájmu investorů o půl milionu korun navýšilo.

Další podrobnosti k emisi dluhopisů společnosti ISOLINE na platformě Fundlift.cz budou uvolněny ve středu.

 

Newsletter