Evropské akcie klesají, futures amerických také. Euro proti dolaru obrátilo do zisku nad 1,0500 EURUSD. Z měn regionu mírně sílí forint. Koruna zůstává v lehké ztrátě nad 24,30 za euro.

PRK Partners poskytla právní poradenství české technologické společnosti Trask v souvislosti s jejím majetkovým vstupem do společnosti Bell & Hurry.

Advokátní kancelář PRK Partners poskytla právní poradenství české technologické společnosti Trask, poskytující expertní IT služby finančním institucím a průmyslovým podnikům ve střední a západní Evropě, v souvislosti s jejím majetkovým vstupem do společnosti Bell & Hurry. Bell & Hurry byla založena v roce 2016 a soustředí se na design služeb, produktů a uživatelské zkušenosti, stejně jako na návrh uživatelských rozhraní webových a mobilních aplikací a interních systémů. Těžištěm dodávek je především finanční sektor a klienti jako jihoafrická banka Nedbank, česká Moneta, švýcarská Zurich Insurance Group, nebo firmy ze skupiny PPF. Tým PRK Partners vedl partner Martin Kříž ve spolupráci se seniorním advokátem Milanem Sivým. Pro více informací viz zde.

Newsletter