Avant Financial Group hlásí nejúspěšnější rok za posledních 12 let. Nadějným projektům chce pomoci s financováním

Navzdory ekonomické recesi hlásí finanční skupina Avant Financial Group nejlepší hospodářské výsledky za uplynulých 12 let. Skupina k 30. červnu 2023 dosáhla zisku 110 milionů korun a celkového vlastního kapitálu ve výši 328 milionů korun. Aktiva společnosti vystoupala na hranici 1,35 miliardy korun. Pod značkou Avant hodlá skupina v nadcházejícím období nabízet své ekvitní služby a pomáhat nadějným podnikatelským projektům nalézt stabilní a transparentní zázemí pro růst.

„Skvělé výsledky naší skupiny jsou odrazem optimálního propojení několika faktorů. Navzdory ekonomické recesi naši klienti a investoři vnímají naše investiční projekty jako atraktivní a spolehlivé. Ekonomické výsledky ukázaly, že je naše skupina stabilní a transparentní společností, která dovede růst i v turbulentních časech a vytvářet bezpečné prostředí pro investory i podnikatele,“ komentuje Marek Unčovský, majitel Avant Financial Group.

Skupina Avant Financial Group, a. s., mezi 1. červencem 2022 a 30. červnem 2023 dosáhla zisku 110 milionů korun a její vlastní kapitál tak vzrostl na 328 milionů korun. Celková aktiva společnosti v současné době činí 1,35 miliardy korun.

Příležitost pro nadějné projekty

V nadcházejícím období bude skupina usilovat zejména o prohloubení svých finančních služeb a profilovat se na trhu především jako ekvitní partner, poskytující komplexní finanční služby pro nadějné projekty, zejména v oblasti nemovitostí, energetiky a moderních technologií. I z toho důvodu prošla letos na jaře změnou názvu – mnoho let používaný název RN Solutions nahradila značka Avant Financial Group.

„Věříme, že díky sjednocení pod jednou značkou se budou naši partneři a investoři v aktivitách skupiny snáze orientovat. Chceme pro podnikatele vytvořit takové prostředí, které se stane synonymem pro prosperitu, odpovědnost a inovativní přístup. Věříme totiž, že pouze v partnerství stojícím na těchto principech je možné hrát vyšší ligu byznysu,“ dodává Unčovský.

Více o Avant Financial Group, a. s.

Pomáhat nadějným podnikatelským nápadům – o to usiluje skupina Avant Financial Group, a. s., která poskytuje jako ekvitní partner komplexní finanční služby pro podnikatelský sektor. V čele skupiny stojí Marek Unčovský, který ji založil v roce 2011. Mezi její další aktivity patří investice do tří pilířů – správy majetku, prémiových nemovitostí a moderních technologií.

Newsletter