Až ke dveřím do několika hodin. Rájský expres doveze českým vinařům potřebné produkty v rekordním čase

Ušetřit vinařům čas a rychle zajistit potřebné produkty – to je cílem nové služby Rájský expres společnosti Vinařský ráj z holdingu &CORK. Unikátní služba funguje na populárním systému same day delivery – vinařství si objedná zboží a obdrží jej přímo od Vinařského ráje tentýž den. Společnost tímto způsobem nově distribuuje zboží po celé vinařské Moravě.

„Snadná dostupnost vinařských potřeb a menších výrobních technologií je pro vinaře velice důležitá. Proto jsme svým zákazníkům chtěli přinést službu, která jim usnadní každodenní práci a ušetří čas. Od Rájského expresu si slibujeme posílení našeho retailu, ale i rozšíření povědomí o moderních vinařských technologiích a prohlubování vztahů s vinaři,“ komentuje novou službu zakladatel a CEO &CORK Jan Žďárský.

Od e-shopu ke dveřím za pár hodin

Služba Rájský expres nabízí vybraný sortiment z e-shopu Vinařského ráje, tedy přibližně dva tisíce produktů. Zákazník si může zboží jednoduše objednat přes internetový obchod nebo infolinku a má možnost si zvolit dopolední či odpolední doručení. Služba je pro objednávky nad 490 Kč pro zákazníky zdarma a rozvoz zajišťuje přímo Vinařský ráj prostřednictvím vlastních řidičů pro všechna moravská vinařství.

Nová služba má za cíl vyřešit akutní poptávku vinařů především po spotřebním materiálu, ale může zabezpečit i objednávky dalších produktů včetně menších specifických technologií. Objednávkou tak ušetří i čas, který by jinak strávili na cestách.

„Často se stává, že vinařství potřebují nečekaně doplnit zásoby. Takové situace nastávají například při vinobraní, které je pro vinaře velmi hektickým obdobím, a někdy zjistí, že jim chybí některý z důležitých produktů – typicky kvasinky nebo filtrační desky. Pokud takový problém nastane, někdo z vinařství musí sednout do auta a jet do nejbližších vinařských potřeb. Novou službou nejenže reagujeme na aktuální trendy v oblasti e-commerce, kde se rychlé doručení stává stále populárnějším, ale především na poptávku samotných vinařů, kterým šetříme čas a peníze,“ dodává Žďárský.

Český holding &CORK vlastní společnosti Vinařský ráj, Kovo Prudík, vinařství Juřeník & Žďárský a Areál mezi vinicemi v Čejkovicích. Vinařský ráj je lídrem na trhu v oblasti špičkových vinařských technologií i servisu a poradenství pro vinaře. Firma Kovo Prudík vyrábí nerezové nádrže nejen pro vinaře a na trhu se pohybuje již více než 30 let. Společnost &CORK byla založena v roce 2022 v Brně Janem Žďárským, který se ve vinařském odvětví pohybuje již řadu let. Vedle čistě byznysových aktivit, tedy nových investic, akvizic a vedení firem v holdingu, plánuje &CORK věnovat se také činnostem se společenským přesahem – pokračovat v neziskových činnostech, vyvíjet společensky prospěšné aktivity či například realizovat udržitelné projekty.

Newsletter