Evropská inflace klesla, rizikem je zakořeněná jádrová. Dolar zpevnil pod 1,0900 za euro. Z měn regionu je v zisku koruna. Kurz testuje hranici 23,50 za euro.

Bagind otvírá novou pop-up store prodejnu na lukrativní adrese, v Praze Na Příkopě 25

Zdroj: Bagind

Česká značka kožených tašek, kabelek a dalších doplňků, za kterou stojí cestovatel, dobrodruh a začínající spisovatel Lukáš Matějček (25 let) završila svůj podnikatelskými aktivitami nabitý rok a otevírá novou pop-up store prodejnu. Nově je najdete na nejfrekventovanější ulici v České republice, v Praze Na Příkopě. Větší prostor umožní zákazníkům prohlédnout si průřez všemi dostupnými kolekcemi včetně všech barevných provedení. Během adventu bude sám Lukáš na prodejně zákazníkům balit dárky a psát osobní vzkazy na přání.

iblížit se novým i stávajícím zákazníkům

Nový prostor o rozloze 135 m² na adrese Na Příkopě 958/25 funguje zároveň jako výdejna objednávek z e-shopu, což se hodí zejména v předvánočním období, kdy Bagind zaznamenává zvýšenou poptávku po svých výrobcích. Aby stihli otevřít ještě koncem listopadu, museli zmobilizovat veškeré síly i personál. „Bagind zdobí mimo jiné pracovitost, houževnatost a pevná vůle. Jak jinak bychom mohli 18. 11. stát v čerstvě vyklizeném obchodním prostoru a týden na to, 25. 11., na tom samém místě otevírat naši doposud největší a nejpromyšlenější prodejnu. Bagind má ohromné štěstí, že při něm stojí lidé, kteří ctí vizi značky a zaberou přesně v momentě, když už by si jiní řekli, že je čas odpočívat,” bilancuje ke konci roku zakladatel značky Lukáš Matějček.

Aby poděkoval věrným i novým zákazníkům a přinesl nějaký zážitek navíc, bude během třetího adventního víkendu (11. – 12. prosince) na prodejně balit dárky, komunikovat se zákazníky a psát vánoční vzkazy dle jejich přání. Bagind je tak jako malá ryze česká firma v sousedství světově renomovaných značek, jako jsou Tommy Hilfiger, Lacoste nebo Hamleys.

Bagind z celého světa

Dalo by se říct, že Bagind neumí říct ne žádné výzvě a čím šílenější nápad, tím větší nadšení. I díky tomu letos navzdory nepřívětivé covidové situaci zvládli rozjet výrobu v Kolumbii a už dnes nosí kolumbijské kabelky a batohy, které vznikají dle návrhů českého designéra Filipa Hieke, dvě stovky Čechů. „Bagind za čtyři roky svého působení ušel dlouhou cestu, která byla plná příležitostí i překážek. Daří se nám příležitosti využívat a překážky překonávat. Snažíme se neustále hledat cesty kupředu. Možnost mít prodejnu Na Příkopech je rozhodně jednou z příležitostí, které jsme se rozhodli, i přes současné překážky, chopit. Věříme, že se tím zase více přiblížíme našim současným i budoucím zákazníkům,” vysvětluje jeden ze společníků Bagind Václav Staněk, který otevřel prodejnu Vasky Na Přikopě minulý rok.

Newsletter