Českou platformu FTMO si vyzkoušel už přes milion lidí. Počty uživatelů rostou napříč všemi kontinenty

Českou platformu pro tradery FTMO si v placené či neplacené verzi vyzkoušel už více než milion lidí. Jen za minulý rok navíc vzrostl počet registrovaných uživatelů o 68 %. FTMO už dnes poskytuje své služby ve 180 zemích světa, přičemž nejvíce traderů má platforma ve Spojených státech. Tam se za minulý rok počet registrovaných uživatelů dokonce zdvojnásobil. Podobně tomu bylo v mnoha zemích Jižní Ameriky, kde se online trading těší čím dál větší oblibě. Vedle registrací ale o polovinu stoupla i návštěvnost webu FTMO.

„To, že naši platformu aktivně využil už přes milion lidí z celého světa, je pro nás obrovský úspěch. Je ale potřeba dodat, že ještě v polovině minulého roku se číslo pohybovalo okolo půl milionu, což byl počet za celou dobu existence FTMO. V druhé polovině minulého roku a v posledních měsících jsme v tomto směru zažili opravdu rapidní růst. Odnášíme si z toho jediné – naše snažení dává smysl a s růstem rozhodně nekončíme,“ komentuje Otakar Šuffner, spoluzakladatel a CEO FTMO.

O společnosti FTMO

Česká platforma pro tradery FTMO vytváří novou kategorii obchodování na finančních trzích. Traderům po celém světě proto poskytuje demo účty navázané na vývoj na reálných trzích – s hodnotou do výše až 4 milionů korun. FTMO je však také zapálený tým, jehož cílem je poskytnout lidem příležitost a zpětnou vazbu, aby mohli obchodovat co nejlépe. Aspirující tradeři musí splnit tzv. FTMO Challenge, test v několika úrovních, teprve poté mohou obchodovat. S pomocí školení a pokročilých nástrojů motivuje FTMO tradery k co nejlepším výsledkům a vyplácí jim až 90 % výnosu ze zhodnocení. Od spuštění si platformu v placených i neplacených režimech vyzkoušel přes 1 milion lidí z více než 180 zemí světa. Za svou osmiletou historii společnost čtyřikrát vyhrála soutěž Deloitte Fast 50 hodnotící nejrychleji rostoucí technologické firmy střední Evropy a její zakladatelé se stali EY Technologickými podnikateli roku 2022 v České republice.

Newsletter