Americké výnosy po včerejším poklesu rostou. Dolar zpevnil pod 1,0800 za euro díky silnějšímu poklesu evropských tržních sazeb. Koruna se obchoduje pod 24,35 za euro.

Everli se na zahraničních trzích daří, s Carrefourem rozšířili své partnerství o Francii

V návaznosti na úspěšné partnerství mezi společnostmi Everli a Carrefour v Polsku a Itálii se tato spolupráce rozrůstá o Francii. Díky tomuto partnerství budou hypermarkety a supermarkety Carrefour dostupné na Everli i v této zemi. Prohloubí se tak vztahy obou společností na trzích, kde Everli již působí, a rozšíří se i na budoucí uvedení na mezinárodní trhy.

Partnerství se společností Carrefour, která je mezi francouzskými spotřebiteli oblíbená, znamená, že s expanzí po celé Francii může Everli zákazníkům přinášet více toho, co mají rádi. „Ve společnosti Everli chceme našim zákazníkům zajistit klid tím, že jim poskytneme jednoduchý přístup ke značkám a výrobkům, které rádi nakupují, za ceny, které se jim líbí, a to ještě týž den,” popisuje Oliver Fecko z Everli.

Carrefour a Everli poskytnou spotřebitelům výběr až z 20 000 produktů, včetně čerstvých potravin z pultů Carrefouru, jako jsou pekaři, řezníci, uzenáři, ale i možnost z výběru čerstvých ryb a sýrů. Společnost Everli disponuje sítí vysoce uznávaných nákupčích, kteří chodí do prodejen, aby pečlivě vybrali a doručili výrobky spotřebiteli ještě týž den v časovém rozmezí jedné hodiny podle jeho výběru.

Potřeby zákazníka na prvním místě

Společnost Carrefour, která již provozuje doručování v ten samý den prostřednictvím vlastní služby osobního nákupčího „Ok Market!“ v Lyonu a Paříži, se navíc stane prvním národním distributorem, který se připojí k platformě Everli ve Francii, jež svou službu spustila v roce 2021. Everli již působí v Lyonu, Nice, Toulouse, Bordeaux, Montpellier, Lille, Nantes, Grenoblu, Štrasburku, Rennes a na předměstích těchto měst a v příštím roce plánuje pokračovat v expanzi.

Partnerství také otevře Everli některé z nástrojů Carrefouru pro získávání informací a technologií jako budoucí možnosti, například Carrefour Links, které by mohly například zajistit větší personalizaci a porozumění zákazníkům Carrefouru na platformě.

Misí společnosti Everli je pomoci lidem zjednodušit život při nakupování potravin. Společnost byla založena v roce 2014 a za pouhých 7 let se stala evropským lídrem mezi online tržišti s potravinami. Se sídlem v Miláně a pobočkami ve Veroně, Varšavě, Lyonu a Praze se tým rozrostl na více než 300 lidí a navázal partnerství s více než 100 obchodníky a FMCG společnostmi, obsluhuje tak více než 100 měst (60 v Itálii, 20 v Polsku, 16 v ČR a 10 ve Francii) a doručil více než 3 miliony objednávek. Služba pokrývá také menší města a oblasti s nízkou hustotou obyvatelstva, tedy místa, kde jsou služby online nakupování a doručení potravin stále vzácné, a nabízí tak rozsáhlý obchodní potenciál. Více na cz.everli.com/cs.

Aplikace pro Android ke stažení: https://play.google.com/store/apps/details?id=it.supermercato24.supermercato24

Aplikace pro iOS: https://apps.apple.com/app/id982250066

Newsletter