GR8 TECH se připojuje k Prague Gaming & Tech Summit, exkluzivně se podělí o své zkušenosti z trhu

Odborníci ze společnosti GR8 Tech se 29.3. na Prague Gaming & Tech Summitu podělí o své zkušenosti v oblasti iGamingových technologií. Hlavním cílem účasti je navázat kontakt s klíčovými hráči v iGamingovém průmyslu a představit unikátní řešení, která GR8 Tech nabízí pro podporu podnikání svých partnerů. Zároveň to bude první setkání Evžena Bělousova s místní odbornou komunitou.

Evgen Belousov

„Česko má všechny předpoklady stát se centrem technologického pokroku a trendů v iGamingu. Ve skutečnosti se tato země již může pochlubit významným podílem na evropském trhu iGamingu a stále více provozovatelů zde zakládá své pobočky. Kromě toho český eSport průmysl zažívá v posledních letech stabilní růst, což představuje zajímavé příležitosti. Díky naší pobočce v Praze jsme rozšířili naše znalosti o iGamingovém průmyslu v Evropě o nový, svěží pohled a nemůžeme se dočkat, až se o něj podělíme s kolegy,“ prozradil generální ředitel Evgen Belousov.

Účastníci summitu budou mít možnost vyslechnout si zkušenosti GR8 Tech z trhu první den summitu, 29. března v 10-10:30 hodin. Bude to poprvé, kdy generální ředitel Evgen Belousov veřejně promluví pro českou odbornou veřejnost. GR8 Tech se zároveň stal stříbrným sponzorem akce.

Se zaměřením na trendy a zlepšování

Během summitu bude Belousov hovořit o iGamingovém průmyslu v Evropě, jeho současném stavu a nových trendech. Bude se zabývat také výzvami, kterým iGamingové společnosti čelí při procházení regulačních rámců, přizpůsobování se podmínkám místního trhu a vstupu na nové trhy. Řešení společnosti GR8 Tech budou diskutována jako potenciální řešení těchto výzev, zejména v regionech se složitým regulačním prostředím.

Přednáška se bude zabývat také významem kvalitních služeb v oboru a třemi nejvýznamnějšími technologickými a inovačními novinkami, kterým je třeba věnovat pozornost. Cenné poznatky nabídne podnikatelům a investorům, kteří chtějí vstoupit do odvětví iGamingu, a upozorní na příležitosti k růstu a inovacím v této oblasti.

„Ve společnosti GR8 Tech se snažíme využívat potenciál českého trhu a přinášet našim klientům inovativní řešení. Věříme, že kombinace špičkových technologií a dynamického podnikatelského ekosystému může být pro iGamingový průmysl v Česku i mimo něj motorem nebývalého růstu a úspěchu,“ říká Evgen Belousov.

Evgen Belousov je generálním ředitelem mezinárodní společnosti GR8 Tech, která se zabývá technologickými řešeními. Jako generální ředitel dohlíží na rozvoj podnikání, výkonnost a globální expanzi. Úzce spolupracuje s marketingovými, produktovými, retenčními, fakturačními a analytickými týmy, aby mohl realizovat strategii společnosti a dosahovat jejích cílů.

Evgen je vysoce kvalifikovaný v oblasti postupů řízení vysokých rizik, procesů generování příjmů a herních produktů a technologických řešení pro herní průmysl. Je odhodlán podporovat inovace a růst v odvětví iGamingu a s nadšením pomáhá provozovatelům iGamingu rozšiřovat jejich podnikání a dosahovat udržitelného měřitelného úspěchu na jakémkoli regulovaném trhu.

GR8 Tech je B2B společnost, která vyvíjí a poskytuje iGamingová řešení pro zavedené provozovatele po celém světě.

Newsletter