Huawei Fast Track program nově zajistí ještě rychlejší doručení optických síťových produktů

Společnost Huawei má pro své evropské zákazníky příjemnou novinku. Díky obnovení programu Fast Track pro FTTH nyní garantuje kratší dodací lhůty v případě vybraných řešení ONT a OLT pro optické sítě. Objednávky je společnost schopna expedovat do čtyř týdnů až do 40 zemí v Evropě, včetně České republiky.

Zdroj: Huawei
Zdroj: Huawei

Huawei obnovením programu navazuje na úspěch z loňského roku, kdy Huawei pomohl více než dvěma desítkám poskytovatelů internetu zpřístupnit širokopásmové připojení více než 30 000 uživatelům. Fast Track pro FTTH s rozšířenou škálou vybraných produktů a navýšením počtu zemí, do nichž je rychlé doručení umožněno, podporuje poskytovatele internetu a umožňuje jim rychlejší výstavbu FTTH optických sítí. Požadavky koncových uživatelů na kvalitu a rychlost přístupu k internetu neustále rostou a přechod na optické sítě podporující technologii 10GPON je nezbytný.

Nedílnou součástí tohoto procesu jsou již řešení Huawei SingleFAN Pro, jako například Flex-PON OLT a Wi-Fi 6 ONT. Ta pomáhají splnit požadavky koncových uživatelů na vysokorychlostní připojení a dávají konkurenční náskok poskytovatelům internetu. Rychlé dodání těchto řešení poskytuje zákazníkům Huawei další výhodu rychlejší výstavby sítě FTTH. Pro zákazníky jsou klíčové produkty Huawei OptiXaccess MA5800 a Huawei OptiXstar ONT.

Řešení Huawei SingleFAN Pro získalo mezinárodní ocenění za technické inovace v rámci nezávislého hodnocení Lightwave Innovation Reviews v roce 2021. Huawei OptiXstar ONT využívá vestavěnou inteligentní akceleraci a Wi-Fi 6 k chytré identifikaci domácích služeb, čímž snižuje latenci u konkrétních typů služeb nejméně o polovinu. Řešení Huawei HomePON, které se skládá z chytrých ONT, optických přípojek a superodolných optických vláken, poskytuje FTTR optické gigabitové připojení do každé místnosti v domácnosti (Fiber to the Room – FTTR).

„Společně s tím, jak poskytovatelé internetových služeb zrychlují ve svém úsilí o digitální transformaci, tak i naše řešení cílí na výkon a rychlost nasazení. Prostřednictvím našeho programu Fast Track pro FTTH pomáháme prosazovat zavádění ultrarychlých sítí, abychom pomohli poskytovatelům internetových služeb zvládat rostoucí požadavky koncových uživatelů,“ uvedl Todd Sun, viceprezident divize Enterprise společnosti Huawei pro evropský trh.

Poslední novinky pro internetovou infrastrukturu představila společnost v rámci Huawei ISP Industry Summitu ve španělském Madridu ve 2. polovině dubna. Díky snížené spotřebě energie, energeticky úsporným algoritmům a inteligentní funkci uvedení do režimu spánku snižují spotřebu energie o 15 % a zároveň splňují standardy spotřeby energie širokopásmových zařízení CoC Europe. Účastníci summitu také byli mezi prvními, kdo se mohl podívat na inovativní řešení Huawei pro FTTH, jako je například FTTR Starlight F30, první komerční 50G PON a 7 režimů v 1 Flex-PON plus.

Více informací o Huawei ISP Industry Summit naleznete zde.

Pro podrobnější informace o programu Fast Track klikněte zde.

O společnosti Huawei

Huawei je vedoucím globálním výrobcem infrastruktury informačních a komunikačních technologií a chytrých zařízení. Nabízíme integrovaná řešení ve čtyřech klíčových oblastech, kterými jsou telekomunikační sítě, výpočetní technika, chytrá zařízení a cloudové služby. Naším závazkem je každému jednotlivci, domácnosti a organizaci přinášet digitální řešení pro plně propojený, inteligentní svět.

Ucelená nabídka produktů, řešení a služeb Huawei je současně konkurenceschopná a bezpečná. Pro naše zákazníky vytváříme trvalé hodnoty prostřednictvím otevřené spolupráce s partnery v rámci ekosystému. Pomáháme lidem k jejich růstu, pracujeme na větším komfortu občanů v domácnostech a inspirujeme organizace všech druhů a velikostí k inovativnějším přístupům.

V Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Silně investujeme do základního výzkumu, přičemž se soustředíme na technologicky přelomová řešení, která posouvají svět kupředu. Máme více než 194 tisíc zaměstnanců a působíme ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a funguje jako soukromá společnost plně vlastněná svými zaměstnanci.

Newsletter