Koruna se pohybuje do strany, drží se v rozmezí 24,31 až 24,36 EURCZK. Index S&P 500 včera zavřel pod hranicí 4000 USD. Výnosy amerických státních dluhopisů dnes klesají.

JLL zkompletovala tým oddělení kancelářských nemovitostí. Na pozici Senior Director, Head of Office Agency and Brokerage nastupuje Iva Dřízhalová

Mezinárodní realitně poradenská společnost JLL dokončila personální obsazení svého týmu zaměřeného na kancelářské nemovitosti. Nový pětičlenný tým Office Agency povede od ledna 2022 Iva Dřízhalová.

Iva přichází do JLL z komerční divize stavební společnosti Skanska, kde v předchozích osmi letech působila na pozicích zodpovědných za vyjednávání a pronájmy kancelářských prostor společnosti Skanska Property. Ještě předtím působila dva roky ve společnosti DTZ, kde se věnovala poradenství při pronájmu kanceláří. Má zkušenosti i z agentury CzechInvest, kde pracovala jako projektová manažerka pro strategické projekty v oblasti center sdílených služeb a IT. Iva Dřízhalová získala inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze na Fakultě mezinárodních vztahů v oboru Mezinárodní obchod a Právo v podnikání. Titul MSc v oboru reality dosáhla na College of Estate Management na Universitě v Readingu ve Velké Británii. Od roku 2016 je členkou RICS – Royal Institution of Chartered Surveyors, což je britský Královský institut diplomovaných znalců, který sdružuje profesionály a znalce v oblasti nemovitostí, developmentu a s nimi souvisejících oborů a jeho cílem je prosazovat nejvyšší profesní standardy a etická pravidla.

Alexandra Tomášková, Head of Office Solutions, uvedla: „V krátké době se nám podařilo vybudovat a zkompletovat nový tým skvělých profesionalů, kteří se budou věnovat našim klientům v oblasti pronájmů a služeb na kancelářském trhu, který prochází zásadní transformací. Iva Dřízhalová je velmi zkušená manažerka, jejímž úkolem bude vést náš tým Office Agency a zajišťovat vysokou kvalitu služeb vyplývající z detailní znalosti kancelářského trhu a potřeb pronajímatelů a nájemců v České republice.”

Iva Dřízhalová, Director, Head of Office Agency and Brokerage, uvedla:Těším se na nový začátek a výzvy v rámci Office Agency JLL, kde budu moci skloubit zkušenosti z obou stran kancelářského realitního trhu a vést tým profesionálů při zastupování pronajímatelů a poradenství na lokálním realitním trhu.” 

JLL (NYSE: JLL) je vedoucí realitní poradenská společnost, která se zaměřuje na realitní služby a investiční poradenství. Naší vizí je proměnit svět nemovitostí, vytvářet příležitosti a úžasné prostory, kde mohou lidé dosahovat svých ambicí. Díky tomu vytváříme lepší zítřky pro naše klienty, naše lidi a naše komunity. JLL je členem Fortune 500 s ročním obratem 16,6 miliard dolarů za rok 2020, kancelářemi ve více než 80 zemích světa a s více než 92 tisíci zaměstnanci k 31. červnu 2021. Institutem Ethishere jsme byli jmenováni jednou z nejetičtějších společností na světě 12 po sobě jdoucích let. JLL je jednou z prvních mezinárodních realitních společností v České republice. Našim klientům pomáháme již od roku 1992. JLL je ochranná známka společnosti Jones Lang LaSalle Incorporated.

Newsletter