Kurýři GLS se již po třinácté postarají o bezplatnou přepravu dárků pro děti z dětských domovů

Balíkový přepravce GLS je již třináctým rokem generálním partnerem tradičního charitativního projektu Daruj hračku, který pořádají manažeři na vozíku ze spolku Tango. Stačí opět kliknout v databázi přání a kurýři GLS zajistí bezplatnou přepravu dárků pro děti v dětských domovech a klienty ústavů sociální péče. V minulém roce GLS takto přepravila více než 6 tun dárků v celkové hodnotě přes 6,1 milionů korun. Dárci se mohou zaregistrovat na webu app.daruj-hracku.cz, a udělat na Vánoce radost nejen sobě, ale především dětem a lidem s různými handicapy.

Projekt Daruj hračku, organizovaný pod taktovkou zdravotně znevýhodněných manažerů ze společnosti Tango Havlíčkův Brod v. o. s., letos oslaví 27 let. Za tu dobu se podařilo splnit více než 114 tisíc přání pro necelých 57 tisíc dětí, nacházejících se v 166 zařízeních po celé České republice. Letos mají dárci opět možnost věnovat dětem vánoční dárky od malých drobností přes hračky, módu či elekroniku.

Již třináctým rokem se o doručení starají kurýři GLS, kteří i přes vrcholící sezónu zdarma přepravují tisíce balíků s vánočními dárky od dárců z celé republiky. „Je nám ctí být generálním partnerem a garantem logistiky tohoto skvělého dobročinného projektu. Stačí pouze kliknout v databázi přání a dárky zanést do nejbližšího výdejního místa nebo boxu GLS, případně je nechat  vyzvednout přímo na domácí adrese. Jsme rádi, že doprava zdarma motivuje každý rok čím dál větší počet dárců, a tím se daří plnit více dětských přání,“ uvádí Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika. Dárci mohou využít přepravy balíků zdarma až do 15. prosince.

Vánoční soutěž GLS

Podpořit projekt Daruj hračku mohou lidé nově i díky vánoční soutěži, kterou letos společnost GLS připravila ve spolupráci s partnerem Mironet.cz. Stačí si v období od 1. listopadu do 15. prosince 2023 nechat poslat balík do jednoho z výdejních míst GLS Parcel Shop nebo do jakéhokoliv balíkomatu zapojeného do sítě GLS. Následně se jeho číslo jednoduše zaregistruje na webu soutez.gls-czech.com a soutěžící bude nejen o krok blíže některé z 28 hodnotných cen, jako je notebook, Xbox či Lego, ale také s každým registrovaným balíkem přispěje 5 Kč na další dárky pro Daruj hračku. Na konci kampaně proběhne na Facebookové stránce GLS hlasování o tom, které z malovaných přání z databáze Daruj hračku GLS za vybrané peníze splní.

Pro více informací navštivte naše webové stránky gls-group.com.

GLS Group je předním poskytovatelem mezinárodní balíkové přepravy. Společnost svým zákazníkům napříč 40 zeměmi poskytuje spolehlivé a kvalitní zásilkové služby doplněné o nákladní a expresní služby. Díky rozsáhlé mezinárodní síti a výborným znalostem lokálního trhu mohou zákazníci očekávat bezproblémové, flexibilní a osobní služby napříč Evropou i mimo ni. GLS rovněž působí prostřednictvím dceřiných společností, které má ve stoprocentním vlastnictví také v Kanadě a na západním pobřeží USA. Síť GLS se skládá ze 120 ústředních a regionálních překladišť a z 1 600 dep, které využívají přibližně 35 000 dodávek a 4700 nákladních vozů. GLS zaměstnává přibližně 21 000 lidí. V roce 2022/23 dosáhla společnost GLS rekordního obratu ve výši 5,4 miliard EUR a navzdory globálním výzvám doručila 862 milionů balíků.

Newsletter