Pipedrive má ve svém Marketplace téměř 400 integrací. Skoro 60 % uživatelů má CRM integrováno s dalšími aplikacemi

Estonská společnost Pipedrive, která vyvinula efektivní CRM platformu pro malé a střední firmy, dosáhla v rámci svého rostoucího ekosystému téměř 400 integrací aplikací. Marketplace umožňuje zákazníkům synchronizovat data napříč systémy na jednom místě a Pipedrive tento nástroj plánuje dále rozvíjet v rámci nové strategie růstu ekosystému na rok 2023. Cílem Marketplace je poskytovat zákazníkům trvalou hodnotu a pomáhat jim uzavírat více obchodů rychleji.

Pipedrive marketplace

„Náš ekosystém odráží hodnoty Pipedrive. Efektivita CRM platformy závisí na tom, jak dobře je systém propojen se zbytkem společnosti a také s nástroji, které používají různé týmy. Integrací naší platformy s ekosystémy třetích stran můžeme malým a středním firmám nabídnout kompletní, přizpůsobitelnou a agilní sadu nástrojů, která pokrývá celý cyklus správy příjmů a podporuje růst firem,“ říká Veronika Danielová, produktová manažerka Pipedrive.

Marketplace nabízí integraci desítek různorodých aplikací, které firmám pomáhají s produktivitou, komunikací či managementem. Samozřejmostí jsou komunikační nástroje Google Meet, Microsoft Teams, Slack či WhatsApp, analytické nástroje Google Analytics, Flatly a Reportei, případně synchronizace kalendářů a kontaktů skrze LinkPort, LookUp, Dialfire či Supermeet. Vše je přehledně roztříděno dle sekcí, firma tak může jednoduše vybrat potřebné nástroje, ať už placené, či dostupné zdarma, a pokrýt veškeré své potřeby v rámci interních týmů.

Zákazníci oceňují integrace

„V roce 2022 si více než 132 000 uživatelů nainstalovalo alespoň jednu aplikaci z Pipedrive Marketplace. Nejoblíbenějšími kategoriemi aplikací byly automatické zasílání zpráv, videohovory, automatizace marketingu a generování leadů. S hodnocením spokojenosti uživatelů přesahujícím 4,25 se ekosystém již stal nedílnou součástí CRM většiny našich zákazníků. Své CRM má v současné době integrováno s dalšími aplikacemi téměř 60 % celkové uživatelské základny Pipedrive a více než 82 % významných zákazníků. Doufáme, že se toto procento díky rozšíření naší nabídky dostupných aplikací v letošním roce ještě zvýší,“ dodává Veronika Danielová.

Začátkem letošního roku bylo API rozhraní společnosti Pipedrive oceněno společností Postman jako jedno z nejoblíbenějších rozhraní pro vývojáře. Postman je předním světovým veřejným centrem pro vývojáře, které umožňuje navrhovat, vytvářet a testovat jejich rozhraní API.

Pipedrive je přední nástroj pro řízení prodejů a první platforma, která je orientovaná na obchodní a marketingové specialisty. Těm pomáhá držet pracovní postup a soustředit se na aktivity, které jsou pro ně důležité. Startup byl založen v roce 2010 v Estonsku a pobočky má v Tallinnu, Tartu, Lisabonu, Londýně, New Yorku, Praze, Tampě/St. Petersburgu, Dublinu, Rize a Berlíně. Pipedrive ke svojí práci využívají obchodní týmy z více než 100 000 firem po celém světě.

Newsletter