PRK Partners a zastupování společnosti VERMONT s.r.o. při developmentu specializovaného zdravotnického zařízení v Zábřehu – Alzheimer centra s kapacitou 450 lůžek vybudovaného v letech 2017-18 a jeho pronájmu provozovateli

V období listopadu a prosince roku 2021 právní společnost PRK Partners asistovala při postoupení nájmu a vyjednávání s dosavadním dlouhodobým nájemcem společností Alzheimercentrum ze skupiny Creditas při změně kontroly a převzetí provozu zařízení společností Penta Hospitals, významným poskytovatelem zdravotních a sociálních služeb v České republice. Při této transakci byly klíčové otázky záruk a zachování podmínek nájmu. Zařízení v Zábřehu patří k velkým poskytovatelům péče o klienty trpící Alzheimerovou chorobou a dalšími druhy demencí.

V týmu PRK Partners pod vedením partnera Jakuba Lichnovského na mandátu pracovali Monika Mašková, Robert Reiss a Tomáš Janoško.

Právním poradcem na straně skupiny Creditas byl advokát Mgr. Ondřej Čech. Právní poradenství společnosti Penta Hospitals zajišťovali interní právníci.

Newsletter