PRODUKTOVÉ TIPY nová kolekce RIM CZ

V současné době se značně mění pracovní rytmus a potřeby zaměstnanců, a také se mění a vyvíjí podoba kanceláří. Kancelář současnosti je kreativní, barevná a nabízí rozmanité druhy sezení, stání a dalších míst k odpočinku. Zároveň je také flexibilní, poskytuje prostory k interakci i soukromí. Pracoviště se stalo příjemným a pohodlným místem, které reflektuje náladu celé společnosti i jednotlivých domácností. Díky technologiím, lze si kancelář vytvořit prakticky kdekoliv, třeba i v oblíbené kavárně. Představíme Vám několik novinek z kolekce RIM CZ pro rok 2022, která prezentuje tento vývoj.

Dalším doplněním kolekce WINX je série barových židlí od rakouského designéra Kaie Stani. Celočalouněná barová židle na dřevěné a kovové podnoži je přirozeným pokračováním kolekcí Winx a Winx Lounge. Skvěle se hodí do kavárenských a restauračních zařízení nebo také do prostor firemních odpočíváren a kantýn.

Díky lisované pěně sedáku a opěry nabízí vysoký komfort sezení s podpěrou zad v bederní oblasti. V nabídce jsou dva druhy podnoží. Dřevěná podnož z dubového, případně jasanového masivu a kovová podnož v základním černém provedení. Obě podnože jsou vybaveny kovovou trnoží pro pohodlné opření noh.

Kai Stania (AT)

Rakouský designér a architekt, který v současnosti vede vlastní kancelář a vytváří designové návrhy pro firmy z celého světa. Narodil se v roce 1965 v Salzburgu. V roce 1996 dokončil studium architektury na Technické Univerzitě ve Vídni, kde také souběžně studoval produktový design.

WINX židle

Design: Kai Stania

Kolekce WINX se v letošním roce rozšířila také o židle, které svým charakterem zapadají do kategorie hotelového, restauračního a kavárenského sezení. Své bohaté zkušenosti při vývoji židle Winx uplatnil designér Kai Stania a kladl důraz především na ergonomii a pohodlí sezení. Řada židlí Winx je v nabídce na třech různých podnožích. Čtyřramenná kónická podnož a čtyřnohá kovová v provedení černá, bílá a chrom a dále dřevěná podnož z dubového nebo jasanového masivu.

Židle najde své uplatnění nejen v hotelových a restauračních provozech, ale také v domácích i firemních jídelnách.

ORGANIX rohový systém

Design: Kai Stania

Původním záměrem pro kolekci Organix bylo vytvořit modulární systém. S příchodem rohového systému se tento záměr dostává do druhé fáze vývoje. V nabídce jsou dva druhy rohových prvků, 60 a 90 stupňů, které lze doplnit o přípojná místa a doplňkové stolky.

Rohový systém skvěle zaplní mezery ve vstupních halách, na recepcích a v jiných čekárenských prostorech. Je vhodný všude tam, kde potřebujete své hosty pohodlně usadit. Díky integrovanému odkládacímu stolu vždy najdete místo pro odložení kávy, či kabelky. S doplňkovým vyklápěcím stolkem se ze systému Organix rázem stane dočasné pracovní místo pro rychlé vyřízení vašich emailů.

Celá kolekce sedaček Organix se nese v duchu jedné linie organických tvarů, které dodají vašemu prostoru pohodlí a eleganci.

Newsletter