Produktovou manažerkou e-shopu vemzu.cz je Simona Harvišová

Novou posilou rozrůstajícího se e-shopu vemzu.cz se stala Simona Harvišová, která nastupuje na pozici Product Portfolio Manager. Na starosti bude mít strategický výběr nových produktů a značek, optimalizaci nabídky, produktů a skladu, řízení vztahů s dodavateli, dohled na cenovou politikou a smluvními podmínkami a správu obsahu z produktového hlediska.

V této oblasti má několikaleté zkušenosti z působení ve firmách Danone a Mondelez. Do e-shopu Vemzu.cz přichází ze společnosti Bonami, kde působila na pozici Creative Hunter. Připravovala kampaně, vyhledávala zajímavé dodavatele a produkty a starala se o podporu prodeje.

Simona Harvišová studovala Mezinárodní vztahy a mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a zakončila studium magisterským titulem. Ve studiu pokračuje na The Academy of Healing Nutrition.

„Simona je velkou posilou do našeho týmu. Vybrali jsme si ji pro její zkušenosti, ale především drive, kterým zapadá do našeho mírně šíleného týmu,“ říká zakladatel a CEO vemzu.cz Michal Do Viet.

Vemzu.cz se zaměřuje na životní styl, módu, kosmetiku, design a doplňky do bytu, nakupuje zde již 1 000 zákazníků měsíčně a mohou vybírat ze 7 000 produktů od 85 značek.

Mezi značky, které lze na e-shopu pořídit, patří například Papelote, Havlíkova přírodní apotéka, KORRES, Stop the Water While Using Me, Present Time, Happy Plugs, TRIWA, OBEY, Native Youth nebo Yeah Bunny.

E-shopu vemzu.cz od svého vzniku loni v říjnu rostou meziměsíčně prodeje průměrně o 55 procent a letos plánuje celkový objem tržeb přes 25 milionů korun.

Newsletter