Americký dolar na začátku týdne znovu oslabuje vůči euru, v jednu chvíli se dostal nad 1,049 EURUSD a je na nejslabší úrovni od června. Polský zlotý mírně posílil, dostal se pod hranici 4,680 EURPLN než se kurz odrazil zpět.

Ředitelé mezinárodních Fintech firem o inovacích, které mění celé odvětví i očekávání zákazníků

Fintech ekosystém rostl během pandemie dvouciferným tempem. Tento segment finančních služeb však není jen o digitálním bankovnictví. Finanční technologie se více dostávají do nových odvětví, jako jsou kryptoměny, mezinárodní platby, investice, B2B obchodování, wealth management a správa majetku a další, která rychle mění jeho podobu. Co však čeká fintech trh v budoucnu a jaké inovace v oblasti finančních služeb chystají firmy pro své zákazníky? Jak se změnila chování a očekávání zákazníků během krize a jak na to firmy a jejich leadeři reagují? Jak samy fintech firmy využívají technologie k růstu a implementaci inovací?

To vše se dozvíte od zakladatelů rychle rostoucích fintech firem a odborníků ze světa financí a technologií, kteří se setkají 24.listopadu na Fintech Innovation Summit 2021. Poslechněte si příběhy leaderů mezinárodních fintech firem, jak začínali, jak přistupují k inovacím a růstu a kde vidí největší příležitosti do budoucna. Fintech Innovation Summit 2021 je online konference, kde se prolínají světy financí a revolučních technologií. Na praktických ukázkách od fintech profesionálů se dozvíte, jak digitální transformace a inovace odemykají nové možnosti firemního růstu. Akce je v angličtině a je určená všem ředitelům, zakladatelům, vedoucím obchodních a marketingových týmů v odvětví finančních služeb i mimo něj, kteří si chtějí rozšířit obzory o trendech a inovacích v Evropě a Asii. Kapacita je limitovaná. Registrujte se ještě dnes!

Registrace: https://www.namirusolutions.com/fis21

Organizátor této akce je společnost Namíru Solutions s.r.o., která spolupracuje s předními fintech firmami v Evropě i Asii v oblasti digitální transformace a zefektivnění obchodních a marketingových procesů pomocí platformy Salesforce.

Newsletter