Showroom Mototechna Drive v soutěži Visa Czech Top Shop 2022 získal 1. místo v hlasování veřejnosti

Inovativní pražská provozovna Mototechna Drive se již koncem loňského roku přidala mezi dvanáct finalistů prestižní soutěže Visa Czech Top Shop, když se stala nejlepší prodejnou prosince

Druhý ročník soutěže Visa Czech Top Shop dnes slavnostně vyhlásil vítěze v jednotlivých kategoriích, o které se utkalo dvanáct inovativních retailových prodejen z celé České republiky. Vítěz prosincového kola Mototechna Drive si dnes odnesl první místo v hlasování veřejnosti Newstream.cz. Na druhém místě se umístila prodejna Coop, třetí iWant Brno. Pro Showroom pronajímatele automobilů různých značek Mototechna Drive ze skupiny AURES Holdings to nebylo první ocenění. Koncept prodejny nadchl i odbornou porotu v rámci POPAI Awards 2022, kde získal prvenství v kategorii Automotive.

Skupina AURES Holdings, která v loňském roce oslavila 30 let na českém trhu, v rámci široké nabídky svých služeb již před pár lety rozšířila svoje portfolio služeb i o střednědobý pronájem nových automobilů pod značkou Mototechna Drive. Mototechna, jejíž historie sahá až do roku 1949, je na trhu obecně vnímaná velice pozitivně a obecně si klade za cíl odlišit se od konkurence mimo jiné i kvalitními službami a nadstandardní zákaznickou zkušeností. Svou první pobočku Mototechna Drive, která je umístěna v poněkud industriální budově, se rozhodla za pomoci designérského studia MORIS design zrekonstruovat tak, aby po vstupu do ní zákazníky doslova šokovala. Návštěva pražské pobočky je pro zákazníka o pocitu luxusu, komfortu, jedinečnosti a vysokém standardu služeb. Designéři záměrně pracovali se skromným exteriérem, který násobí „WOW“ efekt Showroomu u nově příchozích zákazníků. Po uvítání jsou klienti usazeni do komfortních sedaček v čekací zóně, která je dostatečně oddělena od části se stoly a zajišťuje tak zákazníkům plné soukromí při předávání citlivých údajů. Pokud to ovšem klientům nevyhovuje, je zde připravený VIP salónek, který svou klubovou atmosférou jasně ukazuje výjimečnost klientovy návštěvy. Klientům čas v prodejně zpříjemní nejen luxusní vybavení Showroomu, ale také malý bar nabízející jen to nejlepší drobné občerstvení včetně vybraných nápojů.

Prostory Mototechna Drive jsou inovativní a rozhodně originální, což ocenila i odborná porota soutěže Visa Czech Top Shop, která v průběhu loňského roku vybírala dvanáct nejoriginálnějších prodejních prostor. Nešlo ale jen o design, ale také o pozitivní zákaznickou zkušenost. Vítězné projekty tak museli obstát i v mystery shoppingu. „Vytvoření celého prostoru Showroomu bylo velkou výzvou pro naše kolegy, ale i pro designery, protože nešlo o moderní budovu, ale jednoduchý skladištní prostor. Mám radost, že se to nakonec povedlo natolik, že interiér oceňují jak odborníci, tak naši zákazníci. Chci poděkovat nejen těm, kteří stáli za výstavbou, ale hlavně svým kolegům, bez kterých by u nás každý zákazník nemohl odcházet s pocitem toho, že je pro nás výjimečný,“ uvedl Jan Hrubý, ředitel Mototechna Drive. Showroom ocenili i čtenáři Newstream.cz, když mu dali nejvíce hlasů a dostali ho tak na první příčku Ceny veřejnosti Visa Czech Top Shop 2022. Koncept pobočky již dříve zaujal i v rámci 14. ročníku konference o trendech, perspektivách a změnách v oboru marketingové komunikace v retailu, kdy na podzim loňského roku získal ocenění POPAI Awards 2022 v kategorii Automotive.

Mototechna Drive nabízí k pronájmu na stovku vozů patnácti automobilových značek, standardně už od 3 měsíců s možností prodloužení až na dva roky. Poté zákazník přesedá do dalšího nového auta dle svého výběru. Má tak možnost každého půl roku usednout za volant jiného vozu, nebo vyzkoušet jiný model či značku. V zimě může využít výhod SUV a v létě zažít adrenalin ve sportovním kupé. V ceně pronájmu je nastaven limit nájezdu 30 000 km ročně, ale individuálně je možné domluvit se i na vyšších variantách. Ceny pronájmu se liší podle značky a modelu. V nabídce najdete malé vozy typu Peugeot 208 s měsíční splátkou bez DPH kolem 7 000 korun měsíčně nebo naopak i luxusní vozy značek jako BMW, Mercedes či AUDI za cenu od 15 000 korun měsíčně. V ceně měsíčního pronájmu jsou vždy i doprovodné služby a poplatky přímo spojené s provozem vozidla. Zákazník tak již neřeší pojištění, dálniční známky, poplatky nebo nákup sezónních pneumatik či náklady na servis vozu.

Newsletter