Skryté příležitosti a výhled pro příští rok. Zveme vás na Online investiční konferenci 2023!

Zdroj: Depositphotos

Konkrétní skryté příležitosti na trzích. Makroekonomická situace a výhled měnové a fiskální politiky. Predikce jednotlivých sektorů i firem a budoucnost umělé inteligence nejen jako investiční příležitosti. Tato témata vás čekají již tuto sobotu na Online investiční konferenci 2023, kterou pořádá společnost XTB. Konference je zdarma, přihlásit se může každý, kde má peníze na trhu!

Pokud se zajímáte o investiční témata, již tuto sobotu 25. 11. od 13:00 proběhne další ročník Online investiční konference XTB. Téma současného ekonomického vývoje probere Dominik Stroukal s Ronaldem Ižipem, přičemž debatu bude moderovat Jan Berka. Následovat bude téma technologického sektoru, které se zúčastní Anna Píchová a Michal Semotan. Další panel se bude týkat dividendových titulů, které probere Ondřej Koběrský s Petrem Horáčkem. Energetický sektor bude téma opět pro Petra Horáčka a také pro Radima Dohnala a Borise Tomčiaka. A nakonec skryté příležitosti si vezme na starost Aleš Vávra s Danielem Gladišem.

Buďte připraveni na další investiční rok. S ohledem na vystupující bude Online investiční konference 2023 ideálním místem pro každého investora!

Detailní informace o konferenci i možnost přihlášení naleznete zde.

Newsletter