Šťastné a veselé! Přinášíme několik tipů na užitečné a originální dárky pod stromeček. Udělejte radost sobě a svým blízkým

Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, a s nimi i hektické období plné stresu a chaotického pobíhání po obchodních centrech. Místo klidu a pohody se splavení dokulháváte domů a nějaká vánoční nálada leží maximálně tak u kapra na dně vany. Představujeme několik tipů, jak Vám tento shon o něco ulehčit.

Tipy na dárky, které potěší i vás:

Staňte se programátorem s Coding Bootcamp Praha

Po odbornících v IT je neustálá poptávka, a navíc obor IT byl krizí covid-19 zasažen nejméně. Co takhle začít v novém roce restartem kariéry?

Programy od Coding Bootcamp Praha jsou k tomu tím nejrychlejším způsobem. Intenzivní coding bootcamp je zaměřený na web development. Ve třech fázích (Kódér, Programátor a Developer) proniknete do světa web developmentu a v rámci bootcampové metody výuky “learning by doing”, vytvoříte 7 projektů – 1 individuální portfoliový web, 4 týmových projektů během hackathonů a 1 týmový finální projekt.

Nejbližší termín: 10. 1. – 1. 4. 2022.

Více informací na https://codingbootcamp.cz/cz.

 

CukRAWví – raw bezlepkové cukroví až k vám domů

Pokud si s přípravou cukroví nechcete dělat starosti, objednejte si jej až k vám domů.

Pestrá kolekce 10 druhů raw vegan bezlepkového cukroví plná živin a zdravých tuků nejen na Váš vánoční sváteční stůl. Je výživné, plné bílkovin, minerálů, vitamínů a zdravých tuků, a navíc dostatečně zasytí. Zároveň je bez lepku, rafinovaného cukru, bílé mouky, trans tuků, laktózy a „éček“.

Pochutnejte si!

K objednání osobně bistRAWveg v OC Plaza Liberec nebo online liberec.bistrawveg.cz či www.scuk.cz/rawveg.

 

Dávka zdraví pro vaše blízké

Multivitamínová infúze – full spektrum vitamínů rozpustných ve vodě i tuku

Vitamínové infúze jsou hitem posledních let!

Do krevního oběhu se doplní vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín C, vitamín B1, B3 B2, B6, B12, kyselina listová, kyselina pantothenová a biotin. Nárůst koncentrace důležitých vitamínů v organismu vyvolá pozitivní stimulaci imunity lidského těla, které je tak schopnější čelit nejrůznějším virům, bakteriím, či vlivu stresu. Mimo imunomodulační funkce má tato terapie i blahodárný vliv na kvalitu pokožky a tvorbu kolagenu. Směs vitamínů je srovnatelná například s 83 Kg jablek, 50 Kg pomerančů nebo 50 Kg citrónů!

Cena infúze: 1 250 Kč

Více informací na Prilepska-ordinace.com/multivitaminove-infuze.

 

Feminus

Doplněk stravy pro ženy. Díky přírodnímu složení se zaměřuje na posílení imunitního systému a udržení dobrého sexuálního zdraví. Přispívá také ke správnému posílení imunitního systému, močové soustavy, reprodukčního systému a k hormonální rovnováze. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Jedná se o přírodní produkt obsahující ověřené látky pro optimalizaci ženského hormonu estrogen.

Cena balení na měsíc: 569 Kč (60 tablet)

K dostání: Feminus.cz

 

Primulus

Doplněk stravy pro muže. Snižuje únavu přes den, zabraňuje nemocem, zlepšuje náladu, zvyšuje libido, podporuje rychlejší nabírání svalové hmoty a zlepšuje celkovou regeneraci organismu. Je složen z látek, které přirozeně podporují zvyšování hladiny testosteronu. Mezi takové látky patří vitamín D3, hořčík, vitamín B6, vitamín C, selen, pískavice řecké seno, kotvičník zemní a extrakt z černého pepře.

Cena balení na měsíc: 569 Kč (60 tablet)

K dostání: Primulus.cz

 

Home office i v roce 2022? Není problém

Křesla WINX LOUNGE

Slovo pohodlí reprezentuje křesílka Winx. Pro křesla Winx Lounge jsou typické oblé tvary a prostorný sedák, který nabádá k příjemnému posezení. Typická je i rozměrná hlavová opěrka nabízející soukromí během telefonování. Dřevěná podnož je provedena v novém tvaru, který více ladí s čalouněnou částí.

 Zero G

Lehkost, vzdušnost a houpací mechanismus. Charakteristiky nedílně spojené s miláčkem všech architektů, neboť dávají vzniknout těm nejlepším nápadům. Židle Zero G je ideální volbou pro home office.

Více o produktech zjistíte na webu rim.cz nebo na https://news.rim.cz/.

Newsletter