Trička s potiskem u Čechů získávají na stále větší popularitě. I kvůli možnosti vyjádřit názor

Z ulic zmizely zimní kabáty a vládu přebírají prodyšné letní outfity plné hravosti a nekonečných možností, jak vyjádřit svou osobnost. Ke slovu se i letos dostává nestárnoucí klasika – tričko s potiskem. Díky specializovaným prodejnám navíc můžete plně projevit vlastní kreativitu a nechat si vyrobit triko podle svého návrhu, případně si vybrat z desítek stylových i vtipných potisků na e-shopech, jako je Tričkový.cz.

Tričko s potiskem může být super základ k pracovnímu i volnočasovému outfitu. Elegantnímu saku dodá vtip a kreativitu a sportovnímu looku zase potřebné pohodlí. Trička navíc nikdy nevyjdou z módy, protože se umí jednoduše přizpůsobit aktuálním trendům. „Když si navrhnete vlastní potisk, nápis nebo obrázek, budete mít skvělý pocit, že je váš outfit jedinečný a vyjadřuje vaši osobnost. Určitě se vám pak nestane, že se potkáte s člověkem ve stejném, a často nekvalitním triku z módního řetězce,“ říká Michal Misiewicz, zakladatel společnosti Tričkový.cz.

Triko je natolik univerzální kousek, že stačí vybrat správnou velikost a střih a bez problémů sedne každé postavě. Šik potisku se nemusí bát ani starší ročníky a svůj letní šatník s ním oživíte i bez vysokých finančních nákladů. Aby vám vaše originální triko vydrželo víc než jednu sezonu, vyplatí se najít výrobce, který si dává záležet na kvalitě materiálů a vhodné technologii.

Každý design, materiál i umístění potisku vyžaduje pečlivý přístup a správně vybranou metodu tisku, tak aby výsledek vypadal perfektně a měl trvalou kvalitu,“ vysvětluje Misiewicz. „Solidní výrobce by vám měl umět poradit tak, abyste si pro svůj potisk vybrali tu nejlepší technologii. U nás bereme kvalitu provedení jako závazek a baví nás hledat nová řešení, jak naše služby vylepšit,“ dodává.

Setkat se tak můžete s digitálním DTG tiskem nebo sítotiskem, pro hůře přístupná místa, jako je prostor pod paží nebo v podšívce, je ideální tzv. flex fólie, sportovní oblečení vyžaduje tisk pomocí sublimace a náročnější kousky oblečení dokáže ozdobit také počítačové vyšívání. Ať už si navrhnete vlastní potisk, nebo si vyberete z hotové nabídky, nápaditě se vyhnete omezené nabídce běžných obchodů s rychloobrátkovým zbožím a dáte stoprocentní průchod svému vlastnímu já.

Kdo jsme?

Především skupina mladých tričkových nadšenců. U nás nikdo nechodí do práce za trest, nebo proto, že mu to řekla jeho matka. Každý ví, co má dělat a jak to dělat. Sršíme mládím a překvapujeme profesionalitou. V předmětu kvality neděláme kompromisy, máme potřebné technické a psychologické znalosti nezbytné pro uspokojení potřeb našich zákazníků. Rádi děláme tištěná trička a jsme na to hrdí!

Co vlastně děláme?

Strávíme spoustu času hledáním řešení, která zlepší kvalitu našich služeb. Nejde jen o to sehnat novější a větší stroje, ale také o kreativní způsoby využití dostupných řešení. Není snadné splnit očekávání všech našich zákazníků, ale nebojte se, poradíme si!

Newsletter