U1 space design spouští revoluční službu “Office as a service”, chce umožnit menším firmám přístup ke špičkovým kancelářím

V roce 2023 poskytoval tento model v jiných odvětvích firmám růst i přes 100 % ročně. U1 chce v roce 2024 tento model popularizovat i v odvětví kancelářských interiérů.

U1 spouští od 1.4.2024 revoluční službu pronájmu zcela kompletní kanceláře na míru “Office as a service”. Model, který zaznamenal obrovský růst v jiných odvětvích tak přenáší do světa kancelářského vybavení.

Program je platformou pro pronájem zcela kompletní kanceláře postavené na míru jakékoliv firmě. Výhoda služby spočívá v možnosti rozložení investic a daňových výhod, které některým firmám ušetří i miliony korun. Firmy tak nemusí kanceláře vlastnit a mohou náklady rozložit a přesně naplánovat v jakkoliv dlouhém časovém horizontu. Služby “as a service” se šíří skrz všechny odvětví průmyslu. “Chceme být první, kdo službu přivede do oblasti kancelářských interiérů.” Říká Michal Gróf, obchodní ředitel společnosti. Služba může pomoci například začínajícím firmám na poli IT, jejichž počet v České republice rychle roste.

Firmy si v rámci služby mohou objednat kromě nábytku a PC techniky také služby investiční s dlouhodobým odpisem spojené se stavbou, umělecká díla či rostliny. U1 nabízí investorům interiérů plnou flexibilitu časového horizontu, dobu pronájmu lze navíc v případě potřeby libovolně prodloužit či zkrátit.

Společnost U1 v minulém roce dokončila jedny ze svých nejzajímavějších zakázek, mezi které patří call centrum v Kolíně pro společnost MND, kanceláře STRV ve Vlněna office parku nebo kanceláře společnosti Purple Technology v budově na Masarykově ulici v Brně. V roce 2024 chce firma U1 posílit své postavení v Praze. “V Brně máme silné jméno a chceme se více soustředit na pražské zakázky. Tamním office parkům a firmám máme co nabídnout.” Tvrdí Michal Gróf.

V roce 2024 je společnost U1 odhodlána i nadále zvyšovat laťku v oblasti office planningu a realizací rekonstrukcí kancelářských prostor a svými službami i nadále pomáhat firmám poskytovat dokonalé pracovní prostředí pro své zaměstnance tak, aby si firmy dokázaly udržet špičkové talenty, po kterých je hlavně v oblasti IT obrovská poptávka.

Společnost U1 space design je předním dodavatelem komerčních interiérů a lídrem v oblasti jejich designu. Společnost U1 působí na českém i zahraničním trhu. Společnost se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti komerčních interiérů – výzkum, design interiérů, dodávka nábytku, stavební a technologické práce a management projektu. Navštivte webové stránky U1 na adrese www.u1.cz.

Newsletter