V Praze se školí zahraniční piloti od Skyvaxu. Ubytování jim poskytuje síť soukromých kampusů Zeitraum

Zeitraum, specialista na studentské nájemní bydlení, uzavřel dvouletou smlouvu o poskytování ubytovacích služeb s malajsijskou společností Skyvax, jejíž studenti se školí ve výcvikovém centru v Praze 6 – Ruzyni na obchodní piloty a letecké inženýry. Od nynějška mají k dispozici volné kapacity ve čtyřech nově zrekonstruovaných kampusech na různých místech v Praze. Aktuálně využívají 47 lůžek v budově Zeitraum Na Šachtě v Holešovicích.

„Skyvax spolupracuje na výcviku profesionálů v oblasti dopravního letectví pouze se dvěma centry v Evropě – v Praze a Kodani. Tuzemské výcvikové centrum CATC (Czech Aviation Training Centre) v Ruzyni, které se řadí mezi evropskou i světovou špičku, je jedním z nich. Jsme proto velmi potěšeni, že naše kampusy splňují požadavky na vysokou kvalitu ubytování a poskytovaných služeb i u takto renomovaného a náročného klienta,“ komentuje Lukáš Drásta, Head of Business Development společnosti Zeitraum.

„Výcvik kadetů probíhá v Praze již od roku 2014. Se společností Zeitraum jsme úspěšně spolupracovali na individuálních či kratších rezervacích již v minulosti, a proto přirozený posun k dlouhodobému partnerství vítáme,“ doplňuje Rusilawati M. Noorová, generální ředitelka společnosti Skyvax.

Zeitraum provozuje v Praze čtyři studentské domy, a to v ulici Seifertova v Praze 3, Na Šachtě a U Průhonu v Praze 7 a Holandská v Praze 10. Ve všech dbá na vysoký standard služeb (správa / údržba / hygiena), přičemž nabízí k pronájmu kompletně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením. Součástí společných prostor jsou studovny i prostory pro relaxaci. Nechybějí ani vybavené kuchyně s komunitním zázemím, občerstvovací automaty, vlastní prádelna či prostory pro uložení kol a zavazadel. V provozu je nonstop recepce a ostraha. Samozřejmostí je bezplatné připojení k vysokorychlostnímu internetu.

ZEITRAUM je dceřinou společností Zeitgeist Asset Management, která se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé investory v České republice, Polsku, Maďarsku a Německu. Zeitgeist v současnosti spravuje aktiva v hodnotě 515 mil. EUR.

Newsletter