Americké výnosy navýšily pokles a dolar ztráty nad 1,0510 za euro. Důvodem nad očekávání slabá data z trhu práce. Měny regionu v zisku. Koruna zpevnila pod 24,40 za euro.

Věrnostní program Qerko od začátku roku využilo takřka 70 % hostů restaurací a kaváren

Věrnostní program Qerka využilo v letošním roce více než 70 % hostů, kteří se do něj zapojili. Program využívá k dnešku takřka 500 českých podniků. Restauracím, hospodám a kavárnám přináší Qerko propracovaný moderní věrnostní program, který je zcela automatizován přímo v aplikaci. Podnikům bez nutnosti zavádět vlastní systém umožňuje odměňovat jejich zákazníky, a prohlubovat tak vzájemné vztahy. Podniky si navíc mohou samy zvolit, jakou výši i formu odměny si zvolí. Více než 4 600 voucherů poskytovaných programem letos opakovaně využilo takřka 25 tisíc zákazníků.

Společnost Qerko poskytuje českým podnikům věrnostní program, který využívá takřka 500 českých restaurací, hospod, kaváren a dalších podniků, jež nabízejí QR platby. Program zahrnuje například slevové kupony za opakované návštěvy, nápoje zdarma ke každé desáté útratě a řadu dalších, v podstatě libovolných benefitů.

Výše odměny na každém podniku

Konkrétní podoba věrnostního programu je zcela v kompetenci jednotlivých podniků. Ty se mohou svobodně rozhodnout, jaké benefity svým zákazníkům v rámci programu poskytnou. Podniky mohou svým hostům formou drobných slev nabídnout například každý desátý oběd zdarma. Nejčastěji, v celkem 117 podnicích, dostane host prostřednictvím programu kávu zdarma odměnou za opakovanou návštěvu. Dalšími nejčastějšími benefity, které dohromady využilo 96 podniků, jsou slevové kupony 50 korun či 20 % na cokoli z nabídky.

Od začátku letošního roku využilo odměny věrnostního programu opakovaně takřka 25 tisíc zájemců, tedy téměř 70 % z celkových 36 800, kteří se do něj prostřednictvím aplikace zapojili. Podniky od jeho spuštění rozdaly svým hostům více než 4 600 voucherů.

„Těší nás, že můžeme českým podnikům pomáhat nejen skrze svoje služby, ale i dalšími způsoby, a to zvláště dnes, kdy se valná většina vzpamatovává z pandemického období. Jsme rádi, že podniky věrnostní program v takové míře využívají a nastavují si jej dle svých možností,“ říká Lukáš Kovač ze společnosti Qerko.

Qerko je revoluce v gastronomii. Mobilní aplikace umožňuje zákazníkům pomocí QR kódu okamžitou úhradu útraty v restauraci. Každý může platit to, co měl. Už žádné dohromady, či zvlášť a poprosím vás k pokladně. Obsluha má více času na samotný servis a ušetří čas strávený kasírováním. Qerko, které disponuje licencí ČNB, umožňuje svým podnikům skutečně poznat jejich zákazníky, odměnit je za věrnost a motivovat je k návratu. Data o platbách Qerko transformuje do vhledu restaurací o zákaznickém chování a CRM systému, ze kterého je jednoduché automatizovaně naplánovat kampaně na segmenty zákazníků na základě jejich nákupního chování. To vše, aniž je narušeno soukromí uživatelů. Oproti platbě kartou dostává obsluha i větší spropitné. Služba je napojená přímo na pokladní systém, takže se veškeré platby propisují rovnou do pokladny a obsluha je vidí. Navíc se při platbě přes aplikaci netisknou zbytečné účtenky. Qerko je rychlé, efektivní, bezpečné a zelené.

Newsletter