Facebookový chatbot poskytuje finanční rady ohledně hypoték


20:36 • 29. ledna 2018

Tagy: FinTech, hypotéka, Facebook

Britská fintech společnost Nuvo pracující s umělou inteligencí spustila facebookový chatbot, který pomáhá lidem najít nejlepší nabídku hypoték.

Facebook bot od Nuvo má za cíl pomáhat lidem s hledáním výhodnějších hypotečních sazeb, a to jak od bank, tak i od jiných finančních institucí. Chatbot najde uživateli sazbu přímo šitou jeho potřebám nejen tím, že mu poskytne množství nabídek, ale také tím, že ho provede výběrem a pomůže mu zvolit tu hypotéku, která mu bude vyhovovat nejlépe.  

Na poskytování finančních rad týkajících se záležitostí kolem hypoték má společnost celý tým finančních poradců. Za použití chatbotu a využití jeho poradenských služeb se neplatí žádné poplatky.

Richard Hayes, výkonný ředitel společnosti Nuvo, pro Finextra uvedl:

„Přinesli jsme do 21. století komplexní srovnání finančních produktů, současně jsme vyhověli striktním kontrolám ohledně dat a regulace. Ve zkratce jsme zkombinovali vše dobré ze srovnávacích sítích a tradičních zprostředkovatelů, abychom poskytli našim zákazníkům všestranně lepší služby.“

RSS

Rodák z Kyjova. Vystudoval finance se zaměřením na finanční trhy a investice na Masarykově univerzitě. V současnosti ještě studuje na právnické fakultě mezinárodněprávní obchodní studia. Zajímá se o makroekonomii, politické dění a měnové trhy. Od září 2015 do srpna 2016 pracoval jako analytik ve finanční skupině Roklen.Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.