Bonus 5000 Kč a nová platforma pro každého od LYNX

Koncem dubna LYNX představil svým klientům novou moderní webovou platformu LYNX Basic. Nyní ji můžete vyzkoušet i Vy a ještě k tomu získat bonus 5 000 Kč!

Objevte novou platformu LYNX Basic

Obchodní platforma LYNX Basic je zjednodušená platforma, která funguje ve webovém rozhraní a je alternativou ke komplexní platformě Trader Workstation. Odlehčené prostředí nabízí integraci zpravodajství, vzdělávání a pokročilých analýz jednotlivých titulů a také portfolia. 

„LYNX Basic je interně vytvořenou obchodní platformou, která vznikla na základě požadavků našich klientů. Jedná se o velmi moderní obchodní prostředí, které čeští investoři velmi pozitivně uvítali.“ vysvětluje Jonáš Mlýnek, ředitel české pobočky LYNX.

LYNX Basic nabízí mnoho unikátních funkcí, a proto se nepochybně řadí do špičky mezi aktuálně dostupnými webovými platformami na trhu. „Příležitostní investoři i intradenní tradeři si oblíbili automaticky vytvářené technické analýzy, které investory upozorňují na klíčové úrovně na trhu. Analýza dokonce nabízí i vhodné pozice pro vstup i výstup z pozice na základě technického zhodnocení trhu.“ doplňuje Mlýnek.

Platforma výborně slouží investorům, kteří chtějí mít v jednom prostředí přístup k aktuálnímu zpravodajství na trzích, vzdělávacím možnostem a také přehlednému a spolehlivému prostředí pro kontrolu svého portfolia a zadávání nových pokynů.

Vyzkoušejte LYNX Basic a získejte bonus 5000 Kč

„Jelikož vidíme kladnou odezvu od vlastních klientů, rádi bychom LYNX Basic uvedli i dalším českým investorům. Abychom je motivovali k vyzkoušení, nabízíme jim bonus 5 000 Kč, pokud si otevřou účet v květnu a začnou obchodovat.“ říká Jonáš Mlýnek.

Pro získání bonusu stačí otevřít obchodní účet do 31. května a provést do 31. července alespoň 20 obchodů s akciemi, ETF, CFD, certifikáty nebo na forex anebo zobchodovat 25 futures kontraktů či opcí. „Nákup a prodej se navíc počítají jako dva obchody. Podmínky jsou nastaveny tak, aby i méně aktivní investoři mohli bez problémů získat finanční bonus.“ uzavírá Mlýnek.

Více informací, jak získat bonus 5 000 Kč, je k dispozici na www.lynxbroker.cz/bonus-5000.

Využijte této unikátní příležitosti a obohaťte se o 5 000 Kč!

Toto je komerční sdělení. Roklen24 není jeho autorem, ani nijak neovlivňuje jeho obsah.

Newsletter