Kazma vs. Mareš? Neřeš. Přispěj s Fundliftem na dobrou věc

Ne vždy musí být vše jen o finančních výnosech – v tomto případě se Fundlift rozhodl podpořit dobrou věc. Pouze jeden z deseti řidičů v Česku zastaví u dopravní nehody. Pojďme toto číslo změnit a přispět na pomoc obětem dopravních nehod na transparentní účet 115-6723550257/0100.

1/10 je číslo, které symbolizuje neveselou silniční statistiku poslední doby v České republice. Statistiku, podle které pouze jeden člověk z deseti zastaví u dopravní nehody. Projekt 1/10 si klade za cíl prolomit tabu kolem dopravních nehod a ukázat široké veřejnosti, že zastavit u nehody a pomoci v případě nouze je přirozené – a především doopravdy potřeba! Nezastavit u dopravní nehody je trestný čin, ale u lidská bezohlednost, která ročně v ČR stojí desítky životů.

Pod záštitou Ministerstva dopravy, organizace BESIP, Českého červeného kříže a v režii ONE Man Show vznikl projekt nadačního fondu ONEMANSHOW Foundation, jehož veškerý výtěžek bude věnován obětem dopravních nehod. Kontroverze, která tento projekt obklopuje, zajišťuje jeho značný mediální přesah.

Fundlift se rozhodl do tohoto projektu zapojit a jakoukoliv libovolnou částkou můžete i vy. Na prostředky získané prostřednictvím Fundliftu se ze strany této platformy nevztahuje jakýkoliv poplatek. Pokud tato iniciativa pomůže zachránit jeden lidský život, tak za to stojí.

Ať už jste někomu pomohli vy sami, někdo pomohl vám či vašim blízkým, nebo jen chcete celé myšlence 1/10 vyjádřit podporu – nasdílejte svůj příběh jako fotku nebo video na Instagram a přidejte #ZASTAVILJSEM

O Fundliftu:
Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností. Podporuje začínající firmy a podílí se na jejich potenciálním úspěchu. Fundlift byl spuštěn v květnu 2016. Peníze od investorů získalo již 40 projektů, z toho 34 pro velký zájem investorů navyšovalo cílovou částku emise. Celková zafinancována částka již přesáhla 242 milionů korun.

Newsletter