Dolar se po včerejším posílení proti euru obchoduje na hranici 1,1600 EURUSD. Posilující dolar oslabil procyklické měny i měny regionu. Koruna se obchoduje nad 25,70 za euro a je nejslabší od poloviny července.

Koho sledovat na Twitteru? Vytvořte s námi seznam osobností

Sociální sítě se staly fenoménem, který poměrně citelně zasáhl společenský život. Mezi jejich hlavní výhodu patří především dostupnost informací. Roklen24 se proto rozhodl vytvořit seznam osobností z českého prostředí ekonomie a financí, které stojí za to sledovat. Znáte je?

Seznam byl vytvořen na sociální síti Twitter serveru Roklen24. Najdete jej v sekci „Seznamy“. Aktuální verze obsahuje 34 osobností – ekonomů, analytiků, investorů – a dvě klíčové instituce – Česká národní banka a Ministerstvo financí.

Rádi bychom našim čtenářům poskytli možnost, jak se dostat k zajímavým osobnostem a především k jejich názorům. Věříme, že se seznam bude i nadále rozšiřovat. V tomto směru bychom chtěli oslovit přímo Vás – čtenáře – abyste do komentářů, ať už pod tímto článkem či přímo na Twitteru a Facebooku, navrhovali své vlastní „tipy“, které podle Vás v současném výčtu chybí. Jedinou prosbou z naší strany je, aby se jednalo o konkrétní osoby, nikoliv o instituce.

Roklen24 si zároveň uvědomuje názorovou odlišnost své čtenářské základy. Prosíme všechny, aby se zdrželi komentářů, kdo na zveřejněný seznam patří a kdo nikoliv. Primárně chceme dát prostor všem úhlům pohledu, jejich hodnocení nechť si pak každý udělá sám.

 

Newsletter