Kreditku? S Diners Club Pure+ získáte nejen chytrou rezervu

Kreditní karta není zlo. I přes mnoho nástrah přináší svým majitelům řadu pozitiv. Důležité je jen vědět, jak s kartou nakládat, a vypůjčené peníze vracet včas. V opačném případě se kreditní karta může velmi prodražit.

Kreditka není typickým úvěrem, ale má k němu velmi blízko. Jejím využitím spotřebitel čerpá vypůjčené peníze, které je zapotřebí splatit. Vhod přijde především v období nečekaných výdajů.

S kreditkou máte peníze navíc stále k dispozici

Kreditní karta je v podstatě revolvingovým úvěrem, což znamená, že si lze peníze půjčovat opakovaně. Banka klientovi schválí takzvaný kreditní limit, do jehož výše je možné úvěr čerpat. Splátkou se poté úvěr opět navyšuje. Je-li splátka provedena v bezúročném období, které je většinou v rozmezí od 45 do 55 dnů, neplatí spotřebitel žádné úroky.

Pokud je s tímto bankovním nástrojem nakládáno s rozumem, představuje kreditka chytrou finanční rezervu, která je stále k dispozici. Avšak nejen bezúročné období a možnost stálého čerpání dělá z kreditní karty lákavý finanční produkt. S jejím sjednáním klient získá i řadu bonusů a odměn.

Kreditní karta Diners Club zajišťuje nejen pohodlné cestování

Jednou z oblíbených kreditních karet je Diners Club Pure+, se kterou klient může získat peníze na cokoliv s limitem až do výše 350 000 Kč. Výhodné je i bezúročné období 55 dní. Dále stačí zaplatit roční poplatek 1 490 Kč a zákazník získá:

  • cestovní a úrazové pojištění do zahraničí pro sebe i spolucestující,
  • 24hodinovou asistenční službu v zahraničí,
  • zvýhodněné ceny v autopůjčovnách (SIXT, Hertz a AVIS),
  • vstup do 450 letištních salonků po celém světě,
  • možnost využití Fast Lane na vídeňském letišti.

Kreditní karta Diners Club Pure+ nezajišťuje ale jen komfortní cestování a komplexní služby s ním spojené. Dále nabízí:

  • až 5 % zpět z každé provedené platby,
  • body do věrnostního programu za každou provedenou platbu.

Ve věrnostním programu Premium Rewards může majitel karty směnit body za zajímavé a hodnotné produkty či služby. V neposlední řadě součástí karty je i členství ve virtuálním světě eLounge plného soutěží o lákavé ceny.

Jestliže se vám zdá roční poplatek 1 490 Kč vysoký a raději hledáte kreditku bez poplatku, pak společnost Diners Club nabízí i jednu zcela bezplatnou, a tou je Diners Club Pure. Výhodou je, že za vedení této karty za rok nezaplatíte ani korunu, nevýhodou je, že zmiňované výhody a služby ALL INCLUSIVE vyjma bonusů ve věrnostním programu jsou zpoplatněny. V případě jejich častějšího využívání je tak zcela možné, že za rok za kartu zaplatíte mnohem více, než činí poplatek u Diners Club Pure+.

Diners úvěr s úrokem od 9,9 %

Nejen Diners Club Pure+, ale i základní provedení kreditky umožňuje automatické využití Diners úvěru. Ten se pyšní jedním z nejvýhodnějších úroků na kreditních kartách v Česku, a to roční úrokovou sazbou od 9,9 %. Půjčka přijde vhod nejen jako finanční rezerva, ale také pro nákup zboží, služeb či na vyplacení jiných nevýhodných kreditek.

(Komerční prezentace)

Newsletter