Můžeme očekávat bitcoinovou rally k 1200 dolarům?

Cena digitální měny bitcoin se konečně zotavuje. Je tomu tak po delší době „postranního pohybu“. Ta trvala déle, než se čekalo, avšak podle technické analýzy se čeká silná rally k 820 dolarům.

Neexistuje žádný viditelný „vzdor“, který by mohl tento vzestup zastavit, dokud se nedostaneme na úroveň 820 dolarů. Objemové ukazatele zohledňují skutečnost, že velcí hráči již zaujali pozice, aby tato rally mohla začít, takže by cesta k hranici 800 dolarů měla být hladká.

Tento vzestupný pohyb naznačuje začátek nového technického cyklu. Jestli je to pravda, můžeme očekávat, že cena bitcoinu zahájí dlouhodobější růstovou trajektorii směřující k cenám poblíž 1800 dolarů. 

Matematické ukazatele odhalily velké rozdíly mezi uplynulým „bočním pohybem“ a zpožděním synchronicity, což naznačuje, že velká rally ke 1200 dolarům v následujících letech může „zasáhnout“ trh mnohem dříve, než se očekávalo. Fundamenty a politické faktory by mohly podpořit růst po zbytek roku. Oscilátory týkající se dalšího růstu jsou dost silné na to, aby zavrhly všechny střední úrovně rezistence před úrovní 820 dolarů, což umožňuje projekci hladkého růstu po cenovou hladinu 800 dolarů.

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Fin a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

 

 

Newsletter