Libra po ranním oslabení na historicky nejslabší hodnoty proti dolaru umazává část ztrát. Dolar se obchoduje pod 0,97 EURUSD. Koruna ve ztrátě nad 24,60 za euro.

PATRON Bohemia pomáhá postiženým dětem, pomůže i Fundlift

PATRON Bohemia je česká rodinná společnost s více než 20letou tradicí, která se věnuje výrobě pomůcek pro zdravotně postižené děti, dětských kočárků a autosedaček. Společnost se celosvětově řadí mezi pět největších výrobců rehabilitačních kočárků pro handicapované děti a její produkty patří k absolutní špičce v oboru. Na Fundliftu PATRON Bohemia poptává financování výměnou za 4leté dluhopisy s 6,25% ročním úrokem v celkovém objemu pět milionů Kč za účelem vývoje a výroby nového multifunkčního zdravotního kočárku.

„PATRON Bohemia je dlouhodobě prosperující společností. Její tržby se historicky pohybují kolem 100 milionů Kč, stejně tak i aktiva eviduje na stejné úrovni. Firma nyní zaměstnává přibližně 100 zaměstnanců různých profesí a disponuje plnou technologickou základnou pro vývoj, výrobu a prodej svých výrobků,“ uvádí CEO Fundliftu Radek Musil.

PATRON Bohemia je stabilní firma s 22letou historií, která vedle vysokého tržního podílu v Čechách i v zahraničí vykazuje dlouhodobě silnou finanční kondici. Činnost společnosti je rozdělena do dvou divizí – REHA a BABY.  Divize REHA je jedním z největších profesionálních výrobců speciálních zdravotních pomůcek a techniky pro invalidní a postižené děti v Evropě. Do divize BABY pak spadá sériová výroba dětských kočárků, autosedaček a jejich příslušenství. Myšlenkově tato výroba navazuje na historicky tradiční výrobu ryze českých kočárků v mělnickém regionu.

Výrobky PATRON se vyznačují vysokou kvalitou, vynikající ergonomií, bezpečností a moderním designem. Výroba z nejkvalitnějších materiálů a výbava nejmodernější technologií jsou samozřejmostí a velkou devízou oproti konkurenci. V současné době se výrobky PATRON aktivně prodávají ve více než 50 státech, včetně Austrálie a Nového Zélandu. Aktuálně nejvýznamnějšími trhy jsou regiony střední, západní a jižní Evropy, dále region východní Evropy a Blízký východ.

„Naše ryze česká rodinná společnost patří mezi tři největší výrobce speciálních kočárků v Evropě a mezi pět největších na světě. S tím souvisí i excelentní postavení v top 3 tržního podílu ve většině zemí Evropy. Mimořádně silné postavení na trhu nám zaručuje nejen výjimečnou stabilitu, ale i aktivní formování trhu a trendů,“ říká ředitel PATRON Bohemia Petr Kotík.   

Od svého vzniku v roce 1995 tato mělnická firma dodala svým zákazníkům již bezmála půl milionu výrobků. PATRON Bohemia na Fundliftu poptává financování na vývoj a výrobu nového typu multifunkčního zdravotního kočárku pro zdravotně postižené děti. Kočárek bude tím nejmodernějším v segmentu prémiových rehabilitačních kočárků a klade si za cíl předčit konkurenci po ergonomické, zdravotnické a také technologické stránce.

 

Newsletter