Pozvánka na webinář: Jak na rekordní inflaci zareaguje ČNB a kurz koruny?

Zdroj: Depositphotos

Inflace se sama od sebe nezastaví. Proto Česká národní banka v červnu opětovně zvýší sazby. Podle komentáře dosluhujícího guvernéra Jiřího Rusnoka můžeme čekat navýšení mezi 50 až 100 body. Jak by na to mohla reagovat koruna? A jaký je další výhled sazeb? Tato témata budeme diskutovat na příštím Roklen webináři v novém diskusním formátu!

Webinář je určen těm, kteří obchodují nebo plánují obchodovat na měnovém trhu a hledají vhodnou dobu na směnu či zajištění proti kurzovému riziku. Ve 45 minutách hlavní ekonom finanční skupiny Roklen Pavel Peterka spolu s analytikem devizových trhů Janem Berkou prodiskutují současné makroekonomické prostředí, výhled měnové politiky a očekávané dopady na hlavní měnové páry. Řeč přijde i na vliv zahraničí, zejména na největší centrální banky zvyšující úrokové sazby. Informace a závěry z webináře Vám pomohou utříbit si strategii obchodů na měnovém trhu a zajištění kurzového rizika.

Dotazy bude možné pokládat během webináře. Nově přidáváme možnost dotazy zaslat předem, a to na adresu redakce@roklen.cz.

Webinář je zdarma a začíná v úterý 21. června 2022 v 15 hodin. Přihlásit se můžete prostřednictvím odkazu ZDE.

Těšíme se na Vás!

Newsletter