LEO Express a Eurolines rozšiřují spojení mezi Prahou a Mnichovem

LEO Express ve spolupráci s dopravcem Eurolines bude od Nového roku provozovat autobusové spojení Praha – Regensburg – Mnichov letiště – Mnichov v obou směrech sedm dní v týdnu. Rozšiřuje se tak nabídka pro cestující na celkem 16 spojů týdně.

Dopravci budou od 1. ledna linku provozovat společně, každý zajistí provoz 8 spojů moderními autobusy s polohovatelnými sedadly a dostatečným prostorem pro nohy, klimatizací, WC, zásuvkami 230 V. Samozřejmostí je WiFi v ČR i v zahraničí zdarma, denní tisk, časopisy, lahvička vody a 2 + 1 zavazadlo. Bude fungovat vzájemný prodej jízdenek. Odjezdy z Prahy jsou v ranních hodinách, zpět z Německa večer.  

„Mnichov vnímáme jako velice atraktivní destinaci. V nedávné době jsme například upravili večerní odjezd z Mnichova tak, aby lépe vyhovoval cestujícím. Od 1. ledna budeme nabízet denně ranní spoje z Prahy do Mnichova, večerní spoje zpět do Prahy. Novinkou bude i nedělní večerní spoj do Mnichova a pondělní ranní z Mnichova. Věříme, že zahájením této spolupráce a rozšířením nabídky potěšíme nejen cestující, kteří naši linku využívají pravidelně,“ říká Kateřina Veitová, tisková mluvčí LEO Express.

„Hodně našich cestujících preferuje cestování ráno tam a večer zpět. Díky denní frekvenci spojení a nové zastávce v Regensburgu můžeme rozšířit naši tzv. otočkovou nabídku. Doba cesty autobusem – od necelých 3,5 h do 5,5 h – není o moc delší než cesta autem. Navíc není potřeba řešit parkování nebo únavu po toulkách městem,“ dodává Pavla Lauermannová, marketingová ředitelka Eurolines.

Na lince je povolena vnitrostátní přeprava v Německu, je možné tedy cestovat i mezi Regensburgem a Mnichovem. Jízdenky na nové spoje do Mnichova lze na stránkách www.le.cz a www.elines.cz zakoupit již nyní. V rámci akční nabídky je do 20. 1. 2018 k dispozici 1 000 jízdenek Praha – Mnichov za 229 Kč pro cesty od 2. 1. až do 15. 3. 2018.

Newsletter