Letecká doprava do USA příští rok výrazně posílí

Příští rok se cestující mohou těšit na posílení spojů do USA. Letecká společnost LOT oznámila zahájení pravidelných letů do Miami na Floridě a finský letecký dopravce Finnair přidal svou již pátou destinaci v USA – Los Angeles. „Zavedení nových linek do Severní Ameriky pocítí čeští cestující především na zkrácení přestupní doby, která tak zvýší komfort cestování. Lze proto očekávat, že zájem o letenky do USA příští rok poroste,“ říká Josef Trejbal, ředitel letenkového portálu Letuška.cz.

Polská letecká společnost LOT chystá od 1. června 2019 novou dálkovou linku do Miami na Floridě. Odlety z Varšavy budou probíhat čtyřikrát týdně – pondělí, středa, pátek a sobota. „Společnost LOT nasadí na linku Boeing 787 Dreamliner, který nabízí 213 míst v ekonomické třídě, 18 sedadel v business class a 21 v premium economy,“ doplňuje Trejbal.

Do Los Angeles se cestující dostanou třikrát týdně Airbusem A350. „Lety společnosti Finnair z Helsinek do L. A. v období od 2. dubna – 27. listopadu 2019 dobře navazují na přípoje z Prahy či Vídně. Zpáteční letenku z Prahy včetně palivového příplatku a letištních tax lze pořídit od 15 940 Kč,“ uzavírá Trejbal.

Newsletter