Euro je proti dolaru v zisku. Kurz se na vlně dobrého výsledku Ifo indexu a komentářů guvernérky ECB Lagarde posunul výrazně nad hranici 1,0600 EURUSD. Procyklické měny jsou v zisku. Posilují i měny regionu. Koruna se obchoduje pod 24,60 za euro.

Online investiční konference 2021: Co jsme pro vás připravili letos?

Už jsme si mohli zvyknout, že prezenční konference, semináře a podobné události se odehrávají v online prostoru, který nabízí nesčetné možnosti setkávání a vzdělávání, a to z pohodlí vašeho domova.

Broker XTB, se kterým Roklen24 dlouhodobě spolupracuje, právě touto cestou uskutečňuje Online investiční konferenci 2021, která se bude konat již koncem tohoto měsíce. Hlavním tématem celé konference je hledání výnosu v nelehkém prostředí, které aktuálně prožíváme na trzích a které nás čeká v roce 2022.

Zdroj: XTB
Zdroj: XTB

Účastníci se mohou těšit na panelové diskuse a několik přednášek, v rámci kterých rozebereme příležitosti a rizika investování v Číně, ale i v dalších zemích mimo USA a Evropu. Zaměříme se na riziko inflace, které je velkým strašákem (nejen) pro rok 2022 a nebude chybět ani všeobecný tržní výhled na rok 2022 spolu s konkrétními strategiemi ostřílených investorů.

Program bude sestávat z 6 přednášek a 2 panelových diskuzí těch nejlepších investorů, traderů, ale i analytiků se zaměřením na makroekonomii, jako jsou například Dominik Stroukal, Jindřich Pokora, Ondřej Klečka a další. Na konferenci si budete moci poslechnout i osobnosti XTB, jako jsou obchodní ředitel Vladimír Holovka, analytik Tomáš Vranka nebo externí poradce XTB Jaroslav Brychta.

Připravte se na další rok s XTB!

Detaily konference

KDY: sobota, 20. 11. 2021 v čase od 10:00
KDE: YouTube kanál společnosti XTB (neveřejné živé vysílání)
VSTUP: přístup na živé vysílání získáte zdarma na e-mail (odkaz na YouTube)
Přihlaste se na této adrese: https://go.xtb.com/visit/?bta=40895&nci=18328

 

Newsletter