Dolar zahajuje týden slabší v dolarovém indexu i proti euru. Společná měna sílí nad 1,1880 EURUSD. Měny regionu jsou v zisku. Koruna posiluje pod 25,50 za euro.

Pobočky Sberbank stále fungují, banka upravuje otevírací dobu

Přes zpřísňující se opatření v České republice zachovává Sberbank provoz svých poboček a firemních center. Doporučuje však klientům maximálně využívat dálkový přístup pomocí internetového bankovnictví, webových stránek Sberbank.cz a call centra 800 133 444, jehož kapacity posílila. Nadále pokračuje i spolupráce s finančními poradci, které mohou klienti též využít. Kvůli maximální snaze o udržení provozu pobočkové sítě a zároveň zajištění co nejvyšší ochrany zdraví zaměstnanců a klientů se banka rozhodla dočasně upravit otevírací dobu poboček. Na pobočce si však mohou klienti rezervovat schůzku i mimo otevírací dobu.

„Věřím, že toto zkrácení otevírací doby pomůže v zachování co nejvyšší možné obsluhy našich klientů a provozu poboček. Snahou je co nejvíce snížit riziko a posílit prevenci, zaměstnanci budou na pobočkách pracovat ve střídavém režimu. Velice si vážím toho, že naše pobočky držíme otevřené a moc děkuji každému našemu zaměstnanci na pobočce za vysoké pracovní nasazení v této nelehké době,“ říká Milan Horák, Head of Retail, Sberbank. Na všech pobočkách nadále trvají všechna doporučená hygienická opatření. Banka zavedla možnost rezervovat si schůzku na pobočce předem kontaktováním osobního bankéře, využitím rezervačního formuláře, emailu nebo telefonu na pobočku. Umožňuje domluvit si schůzku i mimo otevírací dobu pobočky, aby klientům vyšla co nejvíce vstříc.

Pobočky Sberbank v České republice budou ráno otevřeny dle standardní otevírací doby, provoz je do 16 hodin s polední pauzou 12 až 13 hodin. Na pobočkách v obchodních centrech je otvírací doba prodloužená dle provozu OC. O případné úpravě otevírací doby poboček banka informuje na webových stránkách www.sberbank.cz, kde je k dispozici vždy aktuální provozní doba a též informace o případných dočasných uzavřeních poboček z hygienických důvodů.

Sberbank CZ, a.s. se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

 

Newsletter