Smart Business Festival? Martin Ford, roboti, AI i Průmysl 4.0

Vzestup robotů, umělá inteligence, Průmysl 4.0. a jejich důsledky pro český byznys, ekonomiku a společnost, to jsou témata, která rezonují v médiích – málokdo však má uspokojivé odpovědi. Dozvíte se o nich více od těch nejpovolanějších, registrujte se na III. ročník Smart Business Festivalu, který se letos uskuteční ve dnech 24. – 25. října v Hotelu Step v Praze.

Letošní exkluzivní „lahůdkou“ bude přednáška futuristy a vizionáře Martina Forda z USA, která odstartuje diskuze s podtitulem „Lid versus roboti?“ a dodá nám impulzy k dalšímu přemítání na téma socio-ekonomických důsledků tzv.Průmyslu 4.0 v českých podmínkách.

Těm bude věnováno celkem 6 programových přednáškových bloků Festivalu zaměřených na témata Lidé – Investice – Poradenství – Zdroje/Technologie – Právo a bezpečnost a Obchodní modely a marketing. Dozvíte se o novinkách a budete mít možnost s odborníky na slovo vzatými diskutovat o jejich příležitostech i rizicích.

Smart Business Festival je určen všem z Vás, kteří chtějí svůj byznys udělat „smart“ při využití nejnovějších technologických novinek a současně si i zodpovědně vyhodnotit, jaký dopad budou mít nové technologie na fungování Vaší firmy, ať už co do práce s lidmi, novými obchodními modely, bezpečností Vašich systémů či eliminaci právních rizik.
 

Newsletter