Roklen je členem pražské burzy

Společnost Roklen360 a.s., součást finanční skupiny Roklen, rozšířila počet členů Burzy cenných papírů Praha na celkem devatenáct.

Skupina Roklen v současnosti poskytuje služby v oblasti firemních financí a provozuje informační finanční portál www.Roklen24.cz. Členství na pražské burze pro ni představuje další z kroků na cestě, jejímž cílem je v horizontu pěti let vytvořit plnohodnotnou investiční banku pro region střední Evropy se zaměřením na poskytování služeb malým a středním podnikům, menším korporacím a privátní klientele.

„Členství na pražské burze nám umožní uzavírat burzovní obchody, což je jedna z klíčových služeb, které chceme pro své klienty zajišťovat,“ řekl Oldřich Pavlovský, předseda představenstva Roklen360 a.s. „Zároveň se jedná o známku určité kredibility, protože pražská burza si za dobu své existence vydobyla renomé respektovaného a stabilního trhu,“ dodává.

VIDEO: Roklen je novým členem burzy. Koblic věří v růst likvidity

Burza cenných papírů Praha (BCPP), a.s.

Burza cenných papírů Praha (BCPP), a.s., je největším a nejstarším organizátorem trhu s cennými papíry v České republice. Obchodování na BCPP probíhá prostřednictvím licencovaných obchodníků s cennými papíry, kteří jsou zároveň členy burzy. Jedná se především o významné banky a makléřské firmy.

Skupina Roklen

Skupina Roklen byla založena v roce 2014 s cílem poskytovat komplexní portfolio služeb v oblasti investičního bankovnictví. Zakladatelem je Jan Klenor, dlouholetý generální ředitel společnosti Patria Finance, a.s. Společnost Roklen360 je součástí skupiny Roklen a zaměřuje se na obchodování a risk management veškerých finančních a kapitálových aktiv pro korporace, finanční instituce a soukromé osoby.

Newsletter