Roklen posiluje akvizicí Finance Zlín

Společnost FINANCE Zlín, a.s., která od roku 1995 působí jako obchodník s cennými papíry a nabízí širokou škálu služeb v oblasti investic a finančních trhů, se začlenila do finanční skupiny Roklen.

Skupina Roklen v současnosti poskytuje služby v oblasti firemních financí a provozuje informační finanční portál www.Roklen24.cz. Akvizicí tak činí další z kroků na cestě, jejímž cílem je v horizontu pěti let vytvořit plnohodnotnou investiční banku pro region střední Evropy se zaměřením na poskytování služeb malým a středním podnikům, menším korporacím a privátní klientele.

„Společnost Finance Zlín zapadá do našich plánů, jak investiční banku v českém kontextu vybudovat,“ objasňuje důvod akvizice Jan Klenor, zakladatel skupiny Roklen. „Téměř dvacetileté působení společnosti Finance Zlín na českém trhu je pro nás zárukou dostatečného know-how a stability,“ dodává.

Společnost FINANCE Zlín, a.s. byla do skupiny začleněna pod názvem Roklen360 a.s. a došlo k navýšení základního kapitálu nutného pro rozvoj obchodních aktivit společnosti.

Finance Zlín / Roklen360

Společnost FINANCE Zlín, a.s. je v současné době jediným licencovaným obchodníkem s cennými papíry se sídlem ve Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Poskytuje  servis v oblasti cenných papírů pro společnosti a privátní klienty.

Skupina Roklen

Skupina Roklen byla založena v roce 2014 s cílem poskytovat komplexní portfolio služeb v oblasti investičního bankovnictví. Zakladatelem je Jan Klenor, dlouholetý generální ředitel společnosti Patria Finance, a.s.

Newsletter