Roklen přivádí na český trh novou generaci devizových operací

Společnost Roklen360 a.s. uzavřela exkluzivní partnerství s mezinárodní FinTech společností Currency Cloud a spouští v testovacím režimu zcela novou platformu pro provádění měnových konverzí a zahraničních plateb.

 „Spuštěním RoklenFX jsme učinili další významný krok k vytčenému cíli – nabídnout malým a středním firmám a privátní klientele komplexní portfolio FinTech služeb a produktů.  Platforma RoklenFX umožní firmám i privátním klientům uskutečnit levně, rychle a jednoduše měnovou konverzi a provést zahraniční platbu do více než 200 států celého světa. Provedení první transakce garantujeme do 24 hodin od uzavření smlouvy,“ uvedl Oldřich Pavlovský, předseda představenstva společnosti Roklen360 a.s.  

Partnerská společnost Currency Cloud je největším britským poskytovatelem zahraničních plateb a FX transakcí. Obsluhuje více než 125 klientů z řad nadnárodních finančních institucí a více než 150 tisíc koncových uživatelů. V roce 2013 obdržela mezinárodní ocenění Best Online Payment Solutions. Currency Cloud je regulován národním regulátorem FCA.

„Jsme hrdí na to, že můžeme oznámit toto nové strategické partnerství,“ řekl John Hammond, globální obchodní ředitel Currency Cloud. „Roklen360 má působivou vizi o tom, jak by mělo vypadat bankovnictví v budoucnosti. Currency Cloud je potěšen, že může s Roklen360 spolupracovat při realizaci této vize. Partnerství s Currency Cloud umožní Roklenu rychlou implementaci prvotřídních FX produktů na trhu a jejich poskytnutí klientům.“ 

Newsletter