RoklenFx v novém designu!

Zdroj: RoklenFx

Už od roku 2014 služba RoklenFx spolehlivě poskytuje kompletní servis online směn a plateb pro právnické i fyzické osoby. Díky směnám a platbám bez poplatků přináší svým klientům spolehlivé a flexibilní služby spolu s finanční úsporou. A protože se naše služby snažíme stále zlepšovat, představili jsme novou webovou aplikaci, která je uživatelsky ještě přívětivější. Při starém samozřejmě zůstává maximální úsilí při zajišťování co nejlepších kurzů pro naše klienty a bezplatné poradenství při tvorbě strategie směn.

Klienti RoklenFx pro vstup do nového rozhraní použijí stávající přihlašovací údaje. Registraci nových klientů, včetně ověření, kde lze využít digitální identity, nyní provedeme do 90 minut. Ve většině případů i dříve. Převod peněz v rámci banky pak provedeme do 60 minut.

V novém webovém rozhraní jsme ještě více zjednodušili a zrychlili odesílání plateb. Klienti mohou nyní snáze slučovat jednotlivé platby, a to bez vazby na provedení směny. Další novou funkcí je generování platebního pokynu pro odeslání peněžních prostředků do Roklenu, kdy pro platby v českých korunách je možné využít i formát QR kódu. Zjednodušili jsme přidávání nových bankovních účtů do vašich uživatelských profilů skrze funkci Platební šablony.

Nová přehledná úvodní obrazovka obsahuje spoustu nových a staronových prvků. V horní části lišty najdete přehled peněžních zůstatků na vašem Roklen účtu. K dispozici je nyní také přehled všech směn, transakcí a plateb provedených jak online, tak telefonicky s našimi makléři. Na úvodní obrazovce dále najdete přehledný graf s vývojem kurzu vámi vybraného měnového páru. Přímo v grafu naleznete také tlačítko na provedení směny. V novém menu najdete samozřejmě i možnost směny do dalších vybraných měn.

Jedním kliknutím se také dostanete na nejaktuálnější zpravodajství z finančního světa na našem zpravodajském webu Roklen24, které vám pomůže nastavit strategii směny. Směnu můžete samozřejmě konzultovat i s našimi odbornými makléři telefonicky. V případě velkoobjemových a komplikovanějších směn můžete oslovit i našeho hlavního ekonoma Pavla Peterku (peterka@roklen.cz) nebo analytika devizových trhů Jana Berku (berka@roklen.cz).

Dnes je RoklenFx spolehlivým partnerem více než 16 500 spokojených klientů! Díky bleskové registraci do 90 minut můžeme spolupracovat ještě dnes. Pohybujte se s námi na devizových trzích jednoduše, rychle, informovaně, s výhodnými měnovými kurzy a bez zbytečných poplatků!

Těšíme se na spolupráci!

Tým RoklenFx

Newsletter