Asijské obchodování se neslo ve znamení mírných tlaků na silnější dolar. Dolarový index se tak odrazil od hranice 90 bodů, euro se proti dolaru posunulo směrem k 1,2160 EURUSD. Tlaky na silnější dolar lehce reflektují i měny regionu, u nichž dnes ráno pozorujeme tendenci mírně oslabovat.

RoklenLetter – to nejzajímavější z Roklen24 každý pátek do emailu

Vážení čtenáři, 

každý pátek můžeme do svých emailových schránek dostávat výběr toho nejlepšího a nejzajímavějšího, co jsme pro vás připravili na serveru Roklen24.cz

Bezplatnou službu RoklenLetter si můžete ZAREGISTROVAT ZDE.

Dosud vydané nejzajímavější texty z Roklen24 můžete pravidelně shlédnout také v archivu, řazeném chronologicky po týdnech. Naleznete jej NA TOMTO ODKAZE.

Vycházíme z toho, že mnozí čtenáři nemají čas několikrát denně přicházet na naše stránky, a tak se může stát, že některý ze zásadních či zajímavých textů unikne jejich pozornosti. Kritérium pro to, co se v našem výběru ocitne, je však jednoznačné – přednost mají důležitá témata před těmi populárními.

Nový RoklenLetter budete dostávat každý pátek odpoledne do vaší emailové schránky. Pokud byste o tuto službu později neměli zájem, nebo vás nějak obtěžovala, můžete ji samozřejmě snadno odhlásit. 

Přejeme vám zajímavé a inspirativní čtení a děkujeme, že jste s námi!

Newsletter