Samsung sází na superhrdinu

Společnost Samsung Electronics zahájila prodej limitované edice svých telefonů Galaxy S6 Edge. Ta cílí především na fanoušky Iron Mana, díky svému superhrdinskému designu s jeho podobiznou. Pravděpodobně se jedná o poslední pokus společnosti zpropagovat svou novinku se zaobleným displejem.

Přístroj se 64 GB pamětí je v limitované edici vyráběn v červeno zlatém barevném provedení s podobiznou Iron Mana na zadní straně. Součástí balení je i bezdrátová nabíječka ve stejném designovém provedení.

„Limitovaná edice Iron Man Galaxy S6 Edge ztělesňuje sílu ikonického Avengera s designem duálních zahnutých hran a pokročilých funkcí, které poskytnou fanouškům Marvelu maximální zábavu,“ píše v prohlášení viceprezident pro globální marketing, IT & mobilní divizi Younghee Lee.

Samsung se vrátil na světový trůn. Apple zaostal

Není nejspíš žádnou náhodou, že tato limitovaná edice přichází právě v čase, kdy v kinech po celém světě běží druhý díl úspěšného filmu Avengers: Age ofUltron, ve kterém se objevuje i postava Iron Mana. V USA byl film uveden do kin 1. 5. 2015 a dnes se tržby pohybují kolem 191 milionů dolarů a v Jižní Koreji, kde bude tato limitovaná edice k dispozici jako první, je to až 22 milionů dolarů.

Korejci si telefon budou moci pořídit již zítra, 27. května a v červnu pak bude dostupný i v Číně a Hongkongu.

V situaci, kdy se Samsung v Asii potýká s velkou konkurencí v podobě inovativního Applu a nízkonákladových čínských výrobců telefonů, by mohl tento limitovaný produkt přitáhnout žádanou pozornost.

Na Twitteru se již ohledně této novinky začaly objevovat pozitivní ohlasy. „Kdyby mi někdo chtěl nový Samsung Iron Man limited edition koupit, budu ho milovat navždy #forreal, “ napsal jeden uživatel. 

Newsletter