Švejkování: Čekání na zprávu inspektora Horowitze

V napjatém čekání na zprávu generálního inspektora Michaela Horowitze praskají informační bublinky i nervy. Zároveň pokračuje bitva o kontrolu tajných služeb. Kongresová dohledová komise se statečným Devinem Nunesem v čele se snaží získat přístup k dokumentům, který má dán ze zákona, a tajné služby se jí v tom pokoušejí zabránit.

Předseda komise pro dozor nad tajnými službami Devin Nunes potvrzuje, že žádost FISA, která vedla k odposlouchávání Trump Tower v průběhu kampaně, nebyla podložena žádnými tajnými informacemi od 5 Eyes. Celý ten ruský vyšetřovací humbuk byl tedy založen na falešném dossier, které si za pomoci Obamova šéfa tajných služeb Johna Brennana v provedení Christophera Steela objednala Hillary Clintonová.

Stefan Halper, aktivní operativec FBI, byl tehdejším ředitelem FBI Comeym nasazen do Trumpova volebního týmu. Je to údajně také bývalý spolužák Billa Clintona.

Eric Schneidermann, generální prokurátor New Yorku a velký zastánce feminismu, který šel jednu dobu i po Weinsteinovi, odstoupil z funkce. Byl obviněn ze sexuálního i fyzického násilí čtyřmi různými ženami. Slavný žalobce opakované bití žen označuje za „role playing“. Těch žen je ovšem daleko více, jen se proti slovutnému žalobci neodvážily vystoupit. Schneiderman byl velkým odpůrcem prezidenta a účastnil se tajných schůzek s Peterem Strzokem a dalšími vysoce postavenými činiteli při plánování jeho odstranění.

Komentátor Michael Savage se domnívá, že jeho rychlý pád může být vzkazem Giulianiho Muellerovi.

Soudce T. S. Ellis do toho Muellerovi hodil vidle, když zpochybnil legitimitu a kompetenci jeho vyšetřovací komise k vyšetřování Manafortových lobbistických aktivit na Ukrajině před čtrnácti lety, jakož i relevanci těchto aktivit vůči prezidentským volbám v roce 2016. Také si do čtrnácti dnů vyžádal nezredaktované originální Rosensteinovo „memo“ (z nějakého důvodu jsou teď všechny dokumenty nazývány „memy“, od ůmemorandumů, ačkoliv zrovna tenhle zcela jistě žádným memorandem nebyl), jež bylo jedním z rozhodujících dokumentů při založení Muellerovy vyšetřovací komise. Také se soudce Ellis nechal slyšet, že celá záležitost vypadá, že chtějí Manaforta přimáčknout, aby se dostali k nějakým kompromitujícím materiálům na prezidenta Donalda Trumpa.

Další darda přišla, když se vynořila ruská společnost Concord Management and Consulting, obviněná ve vystoupení Muellerovy komise v pátek 18. února večer, dva dny po masakru v parklandské škole, v němž Rod Rosenstein obvinil třináct ruských individuálních trollů a tři společnosti, že si platily reklamu u Facebooku za účelem ovlivnit prezidentské volby. Dále Rosenstein upřesnil, že se jejich operace neúčastnil žádný americký občan, a že není známo, že by jejich inzeráty jakkoliv ovlivnily počty volebních hlasů. Zdá se, že společnost Concord tehdy ještě neexistovala. Mueller požádal o odklad, který byl zamítnut.

 

 

Martin Brodel připomíná, že osobní právník Donalda Trumpa Mike Cohen, u něhož provedla FBI nečekanou razii, je také druhým finančním sekretářem RNC, republikánského národního výboru. FBI má tedy pravděpodobně v ruce finančnictví republikánské strany. Bývalí agenti CIA a dalších tajných služeb se hrnou na demokratické kandidátky 2018. Deep State to bere do ruky osobně…  Martin Brodel také ve shodě s Q tvrdí, že nejsou žádné náhody, a že lidé, kteří se odváží odporovat těm u moci, podezřele často umírají při nehodách a při „náhodné“ kriminalitě. Na obchodech s Čínou zbohatla rodina Mitche McConnella (R-Kentucky), představitele republikánské většiny v kongresu.

Starý mládenec Martin má přítelkyni Brendu, se kterou si denně telefonuje, a když u něj byla na týden na návštěvě, ve videích se to za kamerou vařilo a smažilo a štěbetalo jedna radost! Brenda se chystá přistěhovat, a také se prý dočetla, že se opět začnou vyrábět solidní výrobky všeho druhu, trvalé a bez k.rvítek! My bychom začali silonkami, aby vydržely alespoň tolik, jako za druhé světové…

„No more war! Stop it!“, říká k Syrii rázně Lionel, který dochází – ostatně jako většina poctivých komentátorů – k názoru, že se zoufalý Deep State snaží za každou cenu rozpoutat válku, ať už kdekoliv. Prezident by na to podle něj měl pořádně vletět! O rozpoložení té divočejší části Američanů svědčí satirická poznámka jednoho z našich „hackerů“ na kanále Wethepeople24/7 v průběhu vyhrocené situace s Čínou: „Čína je moc velká, tu nemůžeme obsadit…“ Kdo je to, to „my“? Opět identifikace s mocí, ať už je jakákoliv. Co nám to jen…

Lionel také opakovaně vysvětluje, co je to „geo-ingeneering“, a navádí posluchače, ať se táží i-phonové AI asistentky Alexy na chemtrails. „Alexa šíří konspirační teorie!“ komentuje sarkasticky. A také: „Doufám, že se John Lennon dívá.“

„Strawberry Fields Forever!“ ozývá se z diskuse.

Lionel dostal od posluchačky zvoneček, na který přičinlivě zvoní pokaždé, když mění téma (pokud si toho sám všimne, samozřejmě), takže to v jeho live show cinká jako stádo krav na salaši, kde jsme kdysi několik dní nedobrovolně pásli krávy. Dojení nám nešlo. Rychle jej ale musel odložit, neboť se mu množily stížnosti, že zvoneček posluchačům budí děti a pejsky!

V průběhu live vysílání dostává dokument s Obamovým keňským rodným listem. Opatrně to přejde, aby v dalším pokračování obezřetně nastolil hypotetickou úvahu o nulitě prezidentství.

Demokratům se viditelně nedaří sesmolit jakýkoliv program ani vyměnit osmdesátileté loutky (mladou krev zastupuje osmasedmdesátiletá Nancy Pelosi) v kongresu, kam chodí pravidelné dodávky léků na Alzheimerovu chorobu z blízké lékárny. Že by se mlaďochům nechtělo na ostrov?

Ten uran, který globalisti za pomoci násilí a zneužití moci vykutali u Bondyů na ranči, a málem tyto statečné muže museli postřílet a pozavírat (za zjednodušení se omlouváme), a který pod kanadskou firmou Uranium One prodali Rosatomu, byl podle Q použit Íránem v Sýrii a je součástí jakéhosi jaderného komplexu, o který se tam teď prý válčí. Q se, pravděpodobně na Lionelovu veřejnou pobídku, konečně rozpovídal! O ropovodu ale ani slovo… Lionel improvizuje Q-bluegrassové dýchánky, do rytmu válí na kytaru Foggy Mountain Special a do toho recituje hip-hopovým stylem Q texty. Raději by asi zpíval, ale jeho pěvecký výkon nedosahuje ani nobelovských kvalit.

 

 

Veselé vysílání zakončuje salvou ručních flatulencí. „Sound of the Freedom,“ pochvaluje si. „Metan music“, kontrují konspirateers (podle vzoru musketeers). „První a poslední zvuk, který vydáte,“ smečuje Lione a uzavírá explodující diskusi: „Prdím, tedy jsem!“ George Carlin by měl jistojistě radost!

My myslíme na toho hosta Jaroslava Duška, buddhistu, který na závěrečnou otázku, co je to podle něj po těch letech meditací vesmír, odpověděl: “Vesmír, to je takovej…prd.“ Taky to tak vypadá!

Bývalá televizní herečka Allisson Mack, zadržená jako jedna z vedoucích osobností sekty NXIVM v souvislosti s obchodováním s lidmi, zpívá pro FBI. Skrývá nejslavnější prostitutka pod tetováním cejch této s dětským sex pašeráckým elitním byznysem spojované sekty? Times Union, které se v roce 2015 začaly sektě NXIVM věnovat, dostaly tip od Mikea Cernoviche. Pro celkový přehled doporučujeme rozhovor STGReport s Liz Crokin, špičkovou investigativní novinářkou, s názvem Something Strong is Happening to Kanye West. Vysvětluje, že republikánský kongresman Scalise byl postřelen v lednu 2017 těsně poté, co veřejně informoval o nutnosti zakročit proti obchodu s lidmi, což masmédia neuváděla. Andrew Breitbart podle ní věděl o choutkách Johna Podesty dlouho předtím, než se na veřejnost díky WikiLeaks (a s největší pravděpodobností také díky Sethu Richovi) dostaly Podestovy e-maily s pedofilními kódy, a jeho smrt je stále obestřena nejistotou. Setha Riche, jak laskavý pravidelný čtenář jistě pamatuje, mrtvého neviděl ani jeho ošetřující lékař, jak jsme vyčetli z reálně vypadajícího svědectví jednoho jeho lékařského kolegy. Dva gauneři, kteří ho dvakrát střelili do zad, prý byli nedlouho poté sami zabiti.

Admirál Rodgers rezignoval. Byl to on, kdo Donalda Trumpa loni v říjnu varoval, že Trump Tower je odposlouchávána Obamovou administrativou, a byl to pravděpodobně také on, kdo jej požádal o kandidaturu.

Kanye West veřejně prohlásil, že miluje Trumpa. Prezidentova podpora u Afroameričanů mužského pohlaví se do druhého dne zdvojnásobila z 11 na 22 procent.

Napjaté čekání na zprávu generálního inspektora Horowitze, protkávané praskáním nervů, provází imploze Corsiho větve hnutí Q. Corsi se, pokud ten zmatek dobře chápeme, pokusil zformovat jakési oficiální hnutí a získat finanční podporu, a Q vzápětí varoval před těmi, kdo chtějí na hnutí profitovat, načež jej Corsi označil za zhackovaného a vrátil se k Alexovi, s nímž teď bijí hromy spolu. Q komunitou nadšenců to otřáslo, neboť netušili, že Jerome Corsi je ostřílený vlk a také umí krát podpásově – a zpochybnění Q i Codemonkeyho důvěryhodnosti takovou podpásovkou zcela jistě je, neboť u hackování identity se jedná o fakta a nikoliv o názory. Codemonkey je majitelem 8chanu, na němž Q výlučně komunikuje (za jeho chybné označení Cold Monkey v minulém díle se omlouváme). Nastala „Válka o Q“ a scéna se stala maximálně nepřehlednou. Zavedení komentátoři se, stejně jako masmédia, většinou fenoménu Q vyhýbají, nebo s ním zacházejí nanejvýš opatrně. Ovšem představa, že by americké tajné služby v současné vypjaté situaci snesly nějakého falešného Q, který jim šlohne identitu toho jejich, a nechají ho dlouhodobě řádit, je nereálná.

Google lokalizoval Q v Arménii, kde se vzápětí začaly dít věci.

Dr. Corsi ale také říká, že John Brennan, který konvertoval k wahábismu a nedávno se zbavil US občanství, vyžehlil Obamův pas – a vzápětí byl povýšen na bezpečnostního poradce a posléze šéfa tajných služeb. Také tvrdí, že to byl Mueller, kdo dal ozbrojeným složkám příkaz „Stand by“ během tragických událostí v Benghází. Chaos a násilí, které teď v Libyi panují, stejně jako obchod s lidmi, nikoho z politiků ani médií nezajímají, ale kvůli jednomu neúspěšně otrávenému agentovi chce Theresa Mayová rozpoutat WW3. Její projev jsme slyšeli a byl koncipován tak, že posluchač získal dojem, že Rusko zaútočilo na Velkou Británii a pokusilo se vyhubit veškeré domorodé obyvatelstvo.

Mueller jel podle dr. Corsiho sám do Moskvy, aby doručil uranium. Něco z toho skončilo v KLDR, něco v Íránu, a něco v Sýrii. Uran má prý „fingerprints“!

 

 

Charles Ortel, rozkrývající kriminální aktivity Clinton Foundation, která se nikdy ani neobtěžovala získat legální statut charitativní organizace a oficiálně má právo dělat sbírku pouze na stavbu knihovny Billa Clintona (o níž jsme nikdy neslyšeli), se domnívá, že je docela dobře možné, že Obama před svým odchodem rozdal tajné pardony. Také se ale domnívá, že z právního hlediska nebudou platné. Podle nás bude zásadní, kdo o tom bude rozhodovat…

Facebook loni utratil přes 11 milionů dolarů za lobbování v kongresu a hledá dalších jedenáct lobbistů z Bažiny. Podle Breitbartu chce „Cukrouš“ jakýsi vlastní nejvyšší soud. Ale ale…

Organizace Plánované rodičovství, která se navzdory svému bohulibému názvu specializuje na propagaci potratů a obchod s embryi, si už před nějakou dobou najala Fusion GPS k diskreditaci těch, kdo její praktiky odhalují.

Dustin Nemos rozebírá kolektivní narcisismus a morální nadřazenost, kterým trpí ti posedlí mocí, kteří si říkají levice. Fakty je již nelze ovlivnit.

Styx v kožené bundičce, který někdy od ledna změnil lokaci, shrnuje komunismus ve čtrnáctiminutovém videu, nazvaném výstižně „It’s a brutal word“.

Něco je také v nepořádku s podivným hippiesáckým portrétem Baracka Obamy, plným divoké květeny, který zaslal jako oficiální portrét do prezidentské sbírky.

Marc Levin uvádí skvělý rozhovor vynikajícího právníka Joe DiGenovy, manžela Victorie Toensigové, který tvrdí, že prezidentství Donalda Trumpa je konstitučně narušováno, a komentátora a bývalého  bodyguarda Dona Bongina, jenž označuje kongres za vykastrované klubko krys a Muellera za zosobnění zdivočelé moci.

You Are Free TV hovoří o zbankrotování European Teritorial Corporation v říjnu 2017.

Ze smrti otce generála McMastera byla obžalována zdravotní sestra.

Stephan Molyneux říká: „Respektujte toho, kým budete v budoucnosti!“

Mediální rubrika: Časopis Newsweek nemá na nájemné. Nydailynews.com zveřejňuje srdceryvný příběh kdysi slavného televizního novináře a politického mluvčího Shermana Jacksona, který skončil v útulku pro chudé. Originalita amerických TV je k popukání:

https://www.youtube.com/watch?v=8TiJUxJsBs4

https://www.youtube.com/watch?v=fWVgDLDNp5w

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, James Munder, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter