Sdílení a komunitní život táhne. Luxembourg Plaza spouští aplikaci Spaceflow


17:38 • 11. července 2018

Realitní investiční skupina CPI Property Group (dále CPI PG) jde vstříc trendu sdílení, navazování kontaktů a využívání synergie místa. V polovině června spustila v budově Luxembourg Plaza na Žižkově aplikaci Spaceflow, kterou si mohou lidé stáhnout do svých mobilních telefonů. Dodavatelem technologie je stejnojmenný startup.

„Na Spaceflow jsme dostali v prvních dnech pozitivní zpětnou vazbu od nájemců, kteří aplikaci vnímají jako rozšíření služeb a doplnění o styl moderního komunitního života v kvalitní kancelářské budově Luxembourg Plaza,“ komentuje asset manager CPI PG David Votřel.

Pilotní projekt má otestovat zájem uživatelů o podobná řešení. „Plánujeme rozšířit Spaceflow či obdobnou aplikaci i do ostatních budov ve svém portfoliu největšího vlastníka moderních kanceláří v Praze. Vnímáme ji jako další přidanou hodnotu našim obchodním partnerům a nájemcům k dlouhodobému partnerství s CPI Property Group,“ říká Pavel Hain Schmiedberský, Head of Asset Management pro kanceláře a logistiku ČR a SK v realitní skupině CPI Property Group.

Spaceflow funguje jako komunitní platforma pro budovy, která umožňuje propojení, sdílení mezi nájemci a využití exkluzivních služeb. Aplikace je tak digitálním rozcestníkem pro vše, co v budovách lidé používají: služby podniků v přízemí a okolí budov, akce a workshopy, rezervace vybavení a zasedacích místností či sdílená auta a spolujízda jsou dostupné na jedno kliknutí.

V Luxembourg Plaza mají uživatelé v aplikaci více než 15 partnerů a jejich obměňující se výhody, konkrétně například firmu Taxify nebo květinovou službu Givelo. Lidé v budově se pomocí aplikace také propojují, již po pár dnech uživatelé začali hledat třeba parťáky na sportovní aktivity. K dispozici je jim také komunitní manažerka, která mimo jiné pomáhá se zapojením lidí a obsahem v aplikaci. „Cílem Spaceflow je zcela změnit zážitek, který v budovách máme,“ říká Lukáš Balík, CEO společnosti Spaceflow, do které nedávno investoval inkubátor UP21.

„Od aplikace očekáváme především přísun nových klientů z řad nájemníků, kteří ne vždy vědí o službách nabízených jejich sousedními firmami. Spaceflow také může přinést nové příležitosti vzájemné spolupráce a vybudovat nové obchodní i přátelské vztahy,“ říká o Spaceflow Michal Šťovíček, marketing manager společnosti INNEX, která v Luxembourg Plaza provozuje prodejnu se stylovým stíněním a designovým nábytkem.

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.