Debt Collection: Legislativní změny vs. lokální trh inkasa pohledávek


10:10 • 12. května 2019

Trh s pohledávkami se rychle mění v závislosti na hospodářském cyklu, nově vznikajících technologiích a v neposlední řadě legislativních změnách. V Česku i na Slovensku již proběhly i jsou očekávané mnohé úpravy v oblasti insolvence i exekucí a z některých dobrých řešení i u věřitelů méně populárních novelizací se můžeme navzájem poučit a inspirovat.

Konference Debt Collection se již 4. června zaměří na český a slovenský trh s pohledávkami a zapojí přední odborníky do diskuze o aktuálních tématech:

  • přehled situace na českém a slovenském trhu inkasa pohledávek a vliv změn v hospodářském cyklu
  • dopady regulací a nové legislativy na Debt Collection
  • nejnovější technologické řešení a FinTech hráči na trhu pohledávek
  • inovativní pohled na field collections
  • a další

O konferenci Debt Collection

Druhý ročník konference se bude konat 4. června v hotelu Andel’s na pražském Smíchově. Aktuální ekonomický vývoj a dopad hospodářského cyklu na trh inkasa pohledávek přiblíží Dominik Stroukal (Roklen) a uvede tak diskuzi o situaci na lokálním trhu pohledávek. Field Collections v praxi představí Marek Ambrož (Česká spořitelna) společně s Lukášem Jíchou (Exekutorský úřad Přerov) a Ivanem Kocmánkem (LogiCall). Inovativní technologická řešení pro vymáhání pohledávek budou prezentovat Jak Herian (ApPello), Jakub Mahdal (Collection Hub) a Adam Šoukal (Roger).

Nadcházející legislativní změny pak shrne Pavel Staněk (Česká asociace věřitelů). Konference Debt Collection přinese zkušenosti a názory předních českých i slovenských zástupců bank, inkasních agentur, FinTech společností, právnických firem a mnoho dalších.

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.