Chcete zazářit na greenu? Fundlift představuje golfový unikát


12:07 • 21. září 2017

Tagy: Golf Geum, Fundlift, investice, crowdfunding, Golf Geum Technology

Hrajete rádi golf a chtěli byste díky tomuto sportu vydělat? Nyní máte díky Fundliftu šanci! Společnost Golf Geum Technology je designové studio a výrobce luxusních golfových vozíků, který přichází na golfový trh s technologickou novinkou. Unikátní golfový vozík svým spojením bagu a vozíku, bezkonkurenčními jízdními vlastnostmi, variabilitou a prvotřídním zpracováním představuje revoluci ve svém oboru. Firma na investiční platformě Fundlift poptává financování výměnou za 3leté konvertibilní investiční certifikáty s ročním 10% úrokem v celkovém objemu pět milionů Kč, za účelem podpory spuštění prodejů již druhé generace oblíbených vozíků.

Golf patří dlouhodobě mezi desítku nejoblíbenějších sportů na světě, kdy počet registrovaných golfistů v celosvětovém měřítku je odhadován na necelých 65 milionů. Golf Geum Technology do tohoto odvětví přichází s inovací, která překonává stávající zastaralé stereotypy ve výrobě golfových bagů a vozíků. Její golfový vozík s unikátním designem, kdy hole jsou otočeny hlavou dolů, představuje díky nízkému těžišti revoluci v ovladatelnosti a praktičnosti. To potvrzují i patenty, které má Společnost registrovány na všech hlavních golfových trzích. Společnost po úspěšném prodeji první generace vozíků zahájila předprodeje druhé generace, která nově nabízí také novinku v elektrické variantě s dálkovým ovládáním.

„Když jsem se dostal ke golfu, hned z kraje mi začalo vadit, jakým zbytečně obtížným způsobem jsou golfové hole převáženy. Věděl jsem, že s ohledem na logiku, potažmo ergonomii a fyzikální zákony, musím stávající konvenční řešení vozíků změnit,“ říká zakladatel Golf Geum Technology Richard Kuklík.

Výsledkem několikaletého vývoje je unikátní golfový vozík, který svým spojením bagu a vozíku, variabilitou, prvotřídním zpracováním a použitím nejlepších materiálů apeluje zároveň především na funkčnost a praktičnost. Patentované řešení Golf Geum Technology je inspirováno logikou z pohledu ergonomie i fyziky, hole jsou přehledně uložené hlavou dolů. Díky tomuto řešení má vozík nízko položené těžiště, které umožňuje snadné ovládání a výjimečnou stabilitu i v extrémních náklonech a golfistům odpadá nutnost dotýkat se zašpiněných holí.

„Pozitivní zpětná vazba z prodeje první generace vozíků Golf Geum společnost utvrdila v úspěšnosti jejich produktu a uvedení na trh druhé, vylepšené generace vozíků. První vozíky se prodávaly bez většího marketingu nejen v České republice, Německu, Švýcarsku, ale i např. do Jihoafrické republiky,“ uvádí CEO Fundliftu Radek Musil.

Druhá generace vozíků Grand Decolt je vyvinuta jako plně variabilní systém. Základem je dvojkolka, která má své kouzlo v jednoduchosti a lehkosti ovládání. Jednoduchým způsobem během několika vteřin je možno dvojkolku přeměnit na tříkolový vozík. Největším atributem je možnost připojení elektrického pohonu na dálkové ovládání.

Společnost má v tuto chvíli dokončený vývoj a výrobu pre-série druhé generace vozíků, zahájila předprodeje a momentálně registruje velký zájem a poptávku po nové řadě. Financování získané na platformě Fundlift tak Golf Geum Technology plánuje využít na podporu spuštění prodeje a co nejlepší vytěžení okamžiku uvedení nových vozíků na trh. Prostředky půjdou jednak na marketing a podporu prodeje, tak do zásob hotových výrobků.

 

Napsat autorovi RSS

Vystudoval mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Pracoval v ekonomické a centrální redakci ČTK jako subeditor, později jako zpravodaj se zaměřením na energetiku. Jako šéfredaktor vedl zpravodajský server iUHLI.cz, který se zaměřoval na hnědouhelný sektor a energetiku. Je šéfredaktorem ekonomického a investičního portálu Roklen24.cz.Přejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.