Ambiente se rozrůstá. Ženská síla si bude hrát s ohněm


12:43 • 12. července 2017

Tagy: Fundlift, fundraising, podnikání

Ambiente to v Karlíně už brzy roztočí s českými grilovanými kuřaty. Nový koncept Grils bude bistro zaměřené na kuřecí maso, veškeré produkty projdou grilem. Nabídka bude pro širokou škálu lidí. Serveru Roklen24 to řekla Dominika Flecková, manažerka Lokálu Hamburk. Bistro Grils bude hned za rohem.

Na menu Grils najdete i další pochoutky z grilu, včetně ovoce, příloh, omáček a dezertů. Součástí budou také nevšední míchané drinky nebo cider a víno točené přímo ze zdi. „Kuřata máme z rodinné firmy v Rašovicích. Dělají to s láskou a poctivě. To je pro nás nejdůležitější,“ prozradila Flecková, která bistro Grils povede s Markétou Libánskou, šéfkuchařkou a manažerkou řeznictví Naše maso.

Dívky, které si hrají s ohněm, koncem června úspěšně vstoupily na Fundlift. Od investorů získaly v rekordním čase, za pouhých 30 hodin, pět milionů korun. „Chtěly jsme vyzkoušet něco nového. Peníze investujeme do vybavení, do technologií a celého provozu,“ uvedla Flecková. 

 

 

Napsat autorovi RSS

Videoeditorka Roklen24 dokončující magisterské studium na Národohospodářské fakultě VŠE. Zodpovídající za veškerý video obsah na Roklen24. Zabývající se celým procesem tvorby videorozhovorů a reportáží na zajímavá témata ze světa startupů, FinTech, byznysu, politiky i světa luxusu. V rámci své práce se účastnila desítek odborných byznysových českých i zahraničních konferencí jako např. FinTechového Finovate v Londýně, vídeňských Pioneers či cest do Bruselu. V rámci studia pak strávila semestr na Ozyegin University v Istanbulu, také se účastnila Letních akademií Mises Institutu.Přejít na diskusi

Top zprávy
Diskuze k článku
comments powered by Disqus

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.