Roklen spouští revoluční online směnu deviz a platby


13:30 • 21. ledna 2016

Tagy: fx, měny, obchodování, forex, EURCZK, EURUSD, USDCZK, koruna

Finanční skupina Roklen přichází s revolučním bezpoplatkovým transparentním systémem devizové směny a plateb s fixní kurzovou marží 0,08 %. Služba RoklenFx je určena firmám a podnikatelům, ale může ji využít i privátní klientela.

Díky RoklenFx mohou firmy i jednotlivci provádět měnové konverze mezi 30 světovými měnami a mezinárodní platby do více než 200 zemí světa. Zdarma jsou příchozí platby a jedna odchozí platba ke každé směně. Zůstatky na klientském účtu, který je rovněž veden zdarma, jsou aktuálně úročeny sazbou 0,2 % p.a. Minimální objem směny je v první verzi online aplikace stanoven na 1 000 EUR.

Revolučním krokem je nejen stanovení fixní kurzové marže, ale zejména transparentní zobrazení všech dat v reálném čase. V aplikaci RoklenFx klient v okamžiku realizace směny vidí aktualizovaný středový kurz na mezibankovním trhu, kurz nabídnutý RoklenFx i kurzovou marži.

 „Naše nová online aplikace je velmi jednoduchá, a v tom je její síla. Stačí zadat obchodní příkaz, potvrdit nabídnutý kurz a přiřadit příjemce platby.  Složitější operace, poradenství, limitní příkazy, nastavení takzvaných hlídačů kurzů lze realizovat skrze náš telefonický dealing,“ říká Radim Krejčí, obchodní ředitel skupiny Roklen.

„Unikátní je fixní marže 0,08 % pro všechny. Takto férový přístup nikde nenajdete. My jsme jediní. Za jedno vyměněné euro náš klient zaplatí pouze o zhruba 2 haléře více, než je aktuální nejlepší kurz na devizovém trhu,“ upozorňuje Radim Krejčí. Závazek fixní marže 0,08 % a odchozí platby zdarma platí do odvolání, minimálně však do 30. 4. 2016.

RoklenFx navíc také automaticky klientům nabízí zdarma osobní nebo telefonické konzultace s analytiky a informační a analytickou podporu ekonomického portálu Roklen24.cz

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.